Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 stycznia 2015, 17:25

autor: "Aleksander Kozłowski"

Wygraj iPada w konkursie wiedzy o Heroes of Might & Magic III [Aktualizacja]

Jeśli jesteś fanem serii Heroes of Might & Magic i myślisz, że wiesz wszystko o tym uniwersum, weź udział w „Wielkim Turnieju Wiedzy o Heroes of Might & Magic III HD” i wygraj wspaniałe nagrody!

Wygraj iPada w konkursie wiedzy o Heroes of Might & Magic III HD - ilustracja #1

Wraz z firmą Ubisoft Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie wiedzy dotyczącym gry Heroes of Might & Magic III HD. Zabawa będzie miała formę teleturnieju i będzie nagrywana w specjalnie przygotowanym studiu w Krakowie przez redakcję TVGry.pl.

Nagrodami w konkursie są tablet APPLE iPad Air Retina Wi-Fi 64GB oraz słuchawki gaminigowe firmy TURTLE BEACH Recon 320.

Aby wziąć udział w turnieju, należy przejść dwa etapy eliminacji. W pierwszym z nich musicie odpowiedzieć na dwa pytania przygotowane przez redaktorów GRY-Online.pl, które znajdą się na stronie konkursowej. Pierwsze zgłoszenia przyjmujemy od 29.01.2015 od godziny 17.00 zaraz po publikacji pytań, przy czym liczy się nie tylko poprawność odpowiedzi, ale również kolejność zgłoszeń. Drugi etap eliminacji składa się z krótkiego quizu w formie telefonicznej, który ma na celu potwierdzenie umiejętności z I etapu eliminacji. Jeśli uda wam się przejść przez pierwsze dwa etapy to czeka was starcie z innymi finalistami w Wielkim Turnieju Wiedzy o Heroes of Might & Magic III HD.

Aktualizacja:
Pytanie pierwsze:

Bohater o Mocy 4 rzuca czar Błyskawica na grupę czerwonych smoków. Ile zada im w ten sposób obrażeń?

Pytanie drugie:
Do której szkoły magii należał najpotężniejszy czar zadający obrażenia jednemu oddziałowi przeciwników?

Więcej informacji o tym jak dostać się do teleturnieju możecie przeczytać na naszej stronie konkursowej.

Teleturniej finałowy odbędzie w Krakowie w niedzielę 15 lutego 2015. W ramach turnieju organizator zapewnia dojazd uczestników (do 300 zł) oraz nocleg w dniu trwania konkursu oraz wyżywienie. Odbiór nagród odbędzie się w Krakowie po zakończeniu teleturnieju.