Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2016, 08:49

autor: Góral

Wyciekło wideo z rozgrywką z Gears of War 4

Za kilka dni na konsoli Xbox One rozpoczną się beta-testy strzelanki Gears of War 4. Do sieci wyciekło już jednak nagranie z multiplayerem produkcji, przy czym nie wiadomo dokładnie, czy prezentuje ono wersję alfa, czy beta.

Na kilka dni przed startem beta testów Gears of War 4, do sieci wyciekł kilkunastominutowy materiał z rozgrywką. W ogólnym rozrachunku, fani cyklu raczej nie będą zaskoczeni, gdyż gameplay bardzo przypomina poprzednie odsłony, ale można na nim zobaczyć chociażby nową broń Dropshot czy też mapę Harbor. Duże poruszenie wywołały za to kwestie techniczne. Pomijając jakość samego nagrania, gra i tak nie wygląda zachwycająco, ale tak naprawdę nie wiadomo czy jest to materiał z wersji beta czy z wcześniejszej alfy. Wydaje się jednak, że chodzi o wcześniejszego builda. Zdają się to potwierdzać widoczne poniżej dwa krótkie nagrania z nowymi egzekucjami, udostępnione przez deweloperów. Wyglądają one zdecydowanie lepiej i pochodzą z bety, w którą zagramy za kilka dni.

Gears of War 4 w skrócie:
  • Gra na konsolę Xbox One
  • Ukaże się 11 października 2016 roku
  • Za produkcję odpowiada studio The Coalition, dowodzone przez Roda Fergussona – jednego z głównych twórców cyklu Gears of War

Beta testy Gears of War 4 zostaną podzielone na dwa etapy. W pierwszym, który rozpacznie się 18 kwietnia i potrwa do 24 dnia tego miesiąca, wezmą udział tylko osoby posiadające Gears of War: Ultimate Edition. Natomiast od 25 kwietnia do 1 maja w zabawie uczestniczyć będą mogli wszyscy zainteresowani, a jedynym wymogiem ma być posiadanie abonamentu Xbox Live Gold. Premiera pełnej wersji produkcji planowana jest na 11 października.