Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 18:41

Wyciekł zwiastun 10. sezonu Fortnite - szykujcie się na podróż w czasie

Firma Epic Games przypadkiem ujawniła zwiastun dziesiątego sezonu rozgrywek w Fornite. Internauci zdążyli nagrać materiał przed jego usunięciem, dzięki czemu poznaliśmy część z przygotowanych atrakcji.

Zwiastun nowego sezonu Fortnite pojawił się nieco przed czasem. - Wyciekł zwiastun 10. sezonu Fortnite - szykujcie się na podróż w czasie - wiadomość - 2019-07-31
Zwiastun nowego sezonu Fortnite pojawił się nieco przed czasem.

Od kilku dni gracze Fortnite odliczają czas do rozpoczęcia dziesiątego sezonu rozgrywek. Epic Games tradycyjnie podgrzewało atmosferę kolejnymi teaserami. Jednak brazylijski oddział firmy nieco się zagalopował i przedwcześnie udostępnił zwiastun 10. sezonu na Twitterze. Wpis szybko zniknął ze strony, ale internauci zdążyli go wypatrzeć i zapisać. Materiał nie najwyższej jakości, zamieściła grupa Fortnite Insider w serwisie YouTube. Trailer możecie obejrzeć poniżej.

Zwiastun prezentuje część atrakcji, które zobaczymy w kolejnym sezonie, w tym nowe skórki. Co jednak najciekawsze, widzimy na nim także elementy znane z poprzednich okresów: wyspę na Zalewie Zdobyczy, Rakietę z czwartego sezonu i meteor z trzeciego itd. Wszystko to pokazano w ramach nietypowej wycieczki Jonseya (bohatera kooperacyjnego trybu Save the World), na zakończenie której najwyraźniej cofa się w czasie. Wskazuje na to wygląd mapy, na przykład powrót dawno usuniętych fabryk, jak również nazwa sezonu (Acabou o tempo można przetłumaczyć jako „Czas minął”). Nie znaczy to, że wrócimy do mapy sprzed upadku meteorytu, da się bowiem dostrzec choćby wulkan, który pojawił się znacznie później. Być może zamiast tego otrzymamy lokację ze wszystkimi elementami z poprzednich sezonów, a może – jak sugerują niektórzy – także obiekty z przyszłości jako swego rodzaju zwiastun kolejnych aktualizacji. Wątpliwości powinno rozwiać oficjalne ogłoszenie 10. sezonu przez ekipę Epic Games, który rozpocznie się już jutro.

W dziesiątym sezonie zobaczymy sporo znajomych obiektów. - Wyciekł zwiastun 10. sezonu Fortnite - szykujcie się na podróż w czasie - wiadomość - 2019-07-31
W dziesiątym sezonie zobaczymy sporo znajomych obiektów.