Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Licomp Empik Multimedia Press Release" 12 września 2012, 23:44

WRC 3 - współpraca z Mitsubishi Motors, ujawnienie polskiej okładki gry oraz start pre-orderów

W związku ze zbliżającą się premierą gry World Rally Championship 3 przygotowaliśmy kilka istotnych informacji związanych z tą grą, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

WRC 3 - współpraca z Mitsubishi Motors, ujawnienie polskiej okładki gry oraz start pre-orderów - ilustracja #1

Już za miesiąc, 12 października, będzie miała swoją premierę kolejna odsłona kultowej gry rajdowej – World Rally Championship 3. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy kilka istotnych informacji związanych z grą.

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować o współpracy jaką podjęliśmy z firmą Mitsubishi Motors.

Dzięki tej współpracy powstała, przygotowana specjalnie na rynek polski, okładka gry WRC 3. Przedstawia ona samochód Mitsubishi Lancer EVO X, prowadzony, w tegorocznej edycji mistrzostw WRC, przez Michała Kościuszko z zespołu Lotos Dynamic.

Współpraca ta również zaowocowała nie lada gratką dla wszystkich miłośników motoryzacji i sportów motorowych. Każdy* kto zamówi grę WRC 3 w przedsprzedaży otrzyma unikalny album pt. ‘The history of EVOlution’ poświęcony jednemu z najbardziej kultowych samochodów sportowych tj. Mitsubishi Lancerowi. Jest to kolekcjonerski album wydany przez firmę Mitsubishi z okazji premiery Lancera EVO X. To 86 stron o historii i teraźniejszości jednego z najbardziej znanych sportowych samochodów świata. Album wydany jest na wysokiej jakości papierze, formatu 26cm x 36 cm. Jest to publikacja, którą każdy fan sportów samochodowych powinien mieć w swojej kolekcji.

Dla użytkowników konsol PlayStation 3 oraz Xbox360 mamy również dodatkową niespodziankę. Do zamówień przedpremierowych przygotowany został ekskluzywny kod DLC odblokowujący dodatkowy samochód - klasyczny Mini Cooper S 1964.

Przedsprzedaż gry World Rally Championship 3 już ruszyła. Promocja DLC Mini Cooper S 1964 jest dostępna w wybranych sklepach internetowych.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 3 (WRC3) to gra rajdowa, powstała na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). Trzecia odsłona kultowej serii WRC jest oficjalną grą tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, co oznacza, że gracze dostaną do dyspozycji wszystkie trasy, zespoły, zawodników oraz samochody jakie się pojawią podczas Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata 2012.

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy na fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/wrcgra oraz na oficjalną stronę gry: http://www.wrcthegame.com/.