Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2018, 12:11

World War 3 - pierwsze, skromne fragmenty gameplaya

Studio The Farm 51 udostępniło filmik pokazujący krótkie fragmenty rozgrywki z World War 3. Materiał nie ujawnia wiele, ale jest wart uwagi, gdyż stanowi pierwszy przedsmak gameplaya z tej strzelanki.

Gra w tym roku trafi do sprzedaży we wczesnym dostępie. - World War 3 - pierwsze, skromne fragmenty gameplaya - wiadomość - 2018-07-12
Gra w tym roku trafi do sprzedaży we wczesnym dostępie.
WORLD WAR 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: The Farm 51
  2. Wydawca: The Farm 51
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery w Early Access: 2018 r.

Wiążemy spore nadzieje z World War 3, czyli wojenną strzelanką autorstwa polskiego studia The Farm 51. Dlatego z niecierpliwością wypatrujemy pierwszego zapisu rozgrywki. Będziemy musieli na niego jeszcze trochę poczekać, ale autorzy postanowili nam to umilić wypuszczając filmik z fragmentami gameplaya.

Materiał jest krótki, a ukazane w nim urywki rozgrywki skromne. Do tego całość nagrano kręcąc ekrany monitorów, więc jakość pozostawia sporo do życzenia. Mimo to ten przedsmak jest godzien uwagi, gdyż oferuje on pierwszą okazję obejrzenia rozgrywki w World War 3.

Przypomnijmy, że World War 3 ujawniono w styczniu 2016 roku jako strzelankę free-to-play. Potem autorzy nabrali na długi czas wody w usta. Projekt wypłynął ponownie dopiero pod koniec maja tego roku. Okazało się, że przeszedł sporą metamorfozę, porzucając model darmowy z mikropłatnościami.

Twórcy ogłosili także, że w grze zabraknie znienawidzonych przez wielu lootboksów. Ponadto w World War 3 znajdziemy wariację na temat popularnego obecnie trybu battle royale, zatytułowaną Recon. Nie zabraknie jednak również bardziej tradycyjnych rozgrywek wieloosobowych.

Warto wspomnieć, że studio The Farm 51 potwierdziło niedawno, że gra pojawi się na targach gamescom, więc wtedy powinniśmy otrzymać pokaźny zestaw materiałów z rozgrywki. Wcześniej World War 3 będzie można obejrzeć na imprezie GRYOffline.

Przypomnijmy na koniec, że World War 3 zmierza wyłącznie na PC i ma trafić do sprzedaży we wczesnym dostępie jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry