Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2015, 14:07

autor: Luc

World of Warships – zamknięte beta-testy ruszą 12 marca

World of Warships – kolejna z produkcji studia Wargaming, za kilka dni wkroczy w fazę beta-testów. Skupiający się na sieciowych pojedynkach potężnych morskich okrętów tytuł, został zapowiedziany jeszcze w roku 2012, jednak prace nad jego stworzeniem znacznie się wydłużyły.

Morskie bitwy wymagają całkowicie innych umiejętności. - World of Warships – zamknięte beta-testy ruszą 12 marca - wiadomość - 2015-03-10
Morskie bitwy wymagają całkowicie innych umiejętności.

Po walkach czołgów w World of Tanks oraz powietrznych potyczkach w World of Warplanes, przyszła pora na epickie morskie bitwy. O World of Warships po raz pierwszy usłyszeliśmy już w roku 2012 i choć wstępnie zakładano, że gra pojawi się już rok później, do dzisiaj nie doczekaliśmy się premiery. Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja ma się dobrze i zmierza we właściwym kierunku, a co więcej – lada chwila wkroczy w fazę zamkniętej bety. Grę udostępniono wprawdzie już wcześniej w ramach próbnych weekendów, tym razem grono graczy powinno być jednak znacznie większe. Aby wziąć udział w rozpoczynających się 12 marca 2015 roku testach, należy założyć konto na oficjalnej stronie producenta oraz wypełnić specjalny formularz, który pojawi się w dniu startu bety.

Beta-testy już na horyzoncie. - World of Warships – zamknięte beta-testy ruszą 12 marca - wiadomość - 2015-03-10
Beta-testy już na horyzoncie.

Twórcy przekazując powyższe wieści, zdradzili także, co znajdziemy w obecnej wersji produkcji. Oprócz możliwości wzięcia udziału w morskich pojedynkach, możemy liczyć na:

  • Pięć zróżnicowanych map – od arktycznych oceanów do wysp tropikalnych
  • Łącznie pięćdziesiąt okrętów wojennych do dyspozycji
  • Dwie frakcje do wyboru – Stany Zjednoczone oraz Japonia
  • Opcję modyfikowania okrętów oraz awansowania załogi
  • Możliwość łączenia się z innymi graczami w 3-osobowe dywizje

Zamknięta beta rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu polskiego. Wciąż nie wiadomo jak długo potrwają testy, ani kiedy serwery zostaną otwarte dla wszystkich chętnych.

World of Warships to darmowa gra MMO przeznaczona na PC, w której gracz przejmuje kontrolę nad morskim okrętem. Tak jak w pozostałych produkcjach studia Wargaming, także i tutaj mamy do czynienia z dokładnie odwzorowanymi maszynami z okresu II wojny światowej. Tytuł nastawiony jest na sieciową rywalizację i kładzie nacisk na statystyki oraz stopniowe ulepszanie dostępnych okrętów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.