Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2015, 16:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

World of Warships - rozpoczęto zamknięte beta testy

Firma Wargaming rozpoczęła zamknięte beta testy gry MMO World of Warships. Przyjmowanie zgłoszeń na oficjalnej stronie produkcji zostało zakończone, ale wkrótce w naszym serwisie rozdamy garść kluczy, uprawniających do wzięcia udziału w zmaganiach okrętów wojennych.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś o godzinie 11:00 rozpoczęły się zamknięte testy gry World of Warships – nowego MMO od twórców World of Tanks i World of Warplanes. Można było się do nich zapisywać na oficjalnej stronie produkcji, ale niestety deweloper zakończył już przyjmowanie zgłoszeń. Na szczęście nie ma tego złego i już wkrótce będziecie mieli okazję zgarnąć u nas jeden z kodów. Szczegóły na ten temat przekażemy w późniejszym czasie. Wraz ze startem bety firma Wargaming opublikowała kolejny efektowny zwiastun, na którym możemy oczywiście obejrzeć walkę okrętów.

Testy World of Warships umożliwiają zabawę na pięciu mapach, na których walczymy, używając jednego z ponad pięćdziesięciu udostępnionych okrętów ze Stanów Zjednoczonych i Japonii. To jednak dopiero początek, gdyż w przesłanej wiadomości prasowej deweloperzy zapowiedzieli, że wkrótce rozgrywka zostanie wzbogacona o azjatyckie lotniskowce oraz amerykańskie pancerniki.

World of Warships - rozpoczęto zamknięte beta testy - ilustracja #1
Beta World of Warships w skrócie:
  • Zamknięte testy nowej PC-towej gry firmy Wargaming
  • Można się do niej zapisywać na oficjalnej stronie
  • Twórcy udostępnili na początek 5 map i ponad 50 okrętów

Beta pozwala także na rozwijanie załogi statku, która wchodząc na nowe poziomy doświadczenia odblokowuje kolejne zdolności. Dodatkowo podczas zabawy odkrywamy lepsze komponenty statków, zwiększając ich atak i obronę. Oczywiście w World of Warships da się grać nie tylko z losowo dobranymi graczami, ale także ze znajomymi, z którymi łączymy się w dywizje liczące maksymalnie trzy osoby. W najbliższym czasie deweloperzy pozwolą nam także na modyfikowanie wyglądu okrętów, a zabawa zostanie urozmaicona przez bitewne osiągnięcia.

Krótko pisząc, bitwy morskie można uznać za rozpoczęte. Twórcy jednak bardzo liczą na odzew graczy, których zachęcają do wyrażania swoich opinii na temat World of Warships na forum produkcji.

World of Warships to kolejna gra firmy Wargaming. - World of Warships - rozpoczęto zamknięte beta testy - wiadomość - 2015-03-12
World of Warships to kolejna gra firmy Wargaming.

World of Warships to najnowsza produkcja założonej w 1998 roku firmy Wargaming. Deweloper w pierwszych latach działalności wypuścił kilka niezłych gier, jednak dopiero World of Tanks z 2010 roku pozwoliło studiu wypłynąć na szerokie wody. Słynny tytuł umożliwia branie udziału w walkach czołgów i obecnie jest jedną z najpopularniejszych gier free-to-play.