Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 6 lutego 2014, 16:02

World of Warplanes szykuje się na eSport

Naszym celem jest sprawienie, aby World of Warplanes dobrze oglądało się poprzez transmisje internetowe oraz by rozgrywka była satysfakcjonująca, zarówno dla graczy profesjonalnych, jak i okazjonalnie grających.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming przedstawia szczegóły zawartości aktualizacji 1.2 dla lotniczej gry akcji World of Warplanes. „Najnowsza aktualizacja poprawi doświadczenie z grą, dodając jej głębi i wygody,” powiedział Vlad Belozerov, dyrektor ds. globalnych operacji w World of Warplanes. „Naszym celem jest sprawienie, aby World of Warplanes dobrze oglądało się poprzez transmisje internetowe oraz by rozgrywka była satysfakcjonująca, zarówno dla graczy profesjonalnych, jak i okazjonalnie grających.” Ulepszone efekty pracy kamery oraz dodanie trybu obserwatora ułatwi transmitowanie rozgrywki, dzięki czemu sieciowe turnieje w World of Warplanes będą ekscytujące dla widzów. Wraz z rozwojem i przystosowywaniem gry pod eSport, aktualizacja 1.2 przyniesie ze sobą możliwość nagrywania powtórek szczegółowe podsumowania bitew, przez co gracze analizując je będą mogli rozwijać swoje umiejętności i strategię na kolejne starcia. Nowy system misji sprawdzi umiejętności pilotów, zaoferuje konkretne wyzwania i cele w bitwie. Będzie on dodatkową okazją do zwiększenia swoich zarobków w grze.

O grze World of Warplanes

World of Warplanes to lotnicza gra MMO osadzona w złotej erze lotnictwa wojskowego. Gra rzuca gracza w wir lotniczych starć 15 na 15 zawodników o dominację przestworzy i pozwala przeżyć karierę pilota wojskowego w kilku kluczowych erach wojen od lat 30'tych i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. W powietrzu liczy się zarówno celna i szybka ręka na spuście, jak również skoordynowana współpraca w ramach drużyny. Gracze mogą wybrać z 3 klas maszyn dostępnych w grze: lekkie i zwinne myśliwce pozwolą na agresywne walki jeden na jeden, ciężkie maszyny umożliwią frontalne natarcia, a bombowce będą siać zniszczenie wśród celów naziemnych. W dniu premiery, World of Warplanes oferuje ponad 100 samolotów produkcji niemieckiej, rosyjskiej, japońskiej, brytyjskiej i USA. Każdy ze „stalowych ptaków” to wiele rozmaitych konfiguracji uzbrojenia, silników i innych kluczowych podzespołów, tak aby można było go dopasować do obecnej sytuacji w przestworzach.