Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2015, 11:40

autor: Luc

World of Warcraft – nowy patch pozwala graczom robić „selfie”

World of Warcraft nie przestaje zaskakiwać. Studio Blizzard odpowiedzialne za produkcję, właśnie zaimplementowało na testowych serwach najnowszą aktualizację, w której dodano m.in. opcję robienia zdjęć swoim postaciom.

Takie tam z zaskoczenia podczas dzisiejszego rajdu. - World of Warcraft – nowy patch pozwala graczom robić „selfie” - wiadomość - 2015-01-27
Takie tam z zaskoczenia podczas dzisiejszego rajdu.

Po hucznie obchodzonym dziesięcioleciu tytułu i wydaniu dodatku Warlords of Draenor, World of Warcraft wciąż się zmienia. Gracze uczestniczący w rozgrywce na testowych serwerach otrzymali niedawno dostęp do łatki 6.1, która wprowadza kilka niezwykle interesujących funkcji. Oprócz odblokowania długo wyczekiwanych, odświeżonych modeli Krwawych elfów, wszyscy chętni mogą od teraz także zintegrować swoje konto z Twitterem. Pozwola to m.in. na publikowanie tweetów zawierających osiągnięcia, znalezione przedmioty lub własne zdjęcia.

Z tym ostatnim wiąże się także kolejna z modyfikacji, którą wprowadzono w najnowszej aktualizacji – możliwość robienia popularnych „selfie”. Funkcja ta nie jest jednak dostępna od razu – aby otrzymać specjalny aparat, należy wpierw wykonać jedno z zadań przeznaczonych dla postaci na maksymalnym, 100. poziomie. Po jego wykonaniu, w ekwipunku znajdzie się nowy przedmiot, po którego aktywacji naciśnięcie na klawiaturze cyfry „1” automatycznie wykona dla nas zdjęcie popiersia naszej postaci. Sam aparat można dodatkowo ulepszyć, aczkolwiek wymaga to podjęcia się kolejnej misji – ewentualny sukces odblokuje opcję nakładania filtrów na wykonane fotografie z poziomu gry.

Resztę zmian wprowadzonych w aktualizacji 6.1 możecie znaleźć na oficjalnym blogu twórców. Wciąż nie wiadomo, kiedy łatka trafi na resztę serwerów.