Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2014, 10:00

autor: luckie

World of Warcraft: Warlords of Draenor – debiut piątego dodatku do WoW-a

Dziś swoją premierę ma World of Warcraft: Warlords of Draenor – piąty dodatek do popularnej gry MMORPG od studia Blizzard Entertainment. Rozszerzenie m.in. podnosi limit doświadczenia do 100 poziomu oraz wprowadza nową krainę i wątek fabularny.

Czas przekroczyć Mroczny Portal, by stawić czoła wodzom Żelaznej Hordy - World of Warcraft: Warlords of Draenor – debiut piątego dodatku do WoW-a - wiadomość - 2014-11-13
Czas przekroczyć Mroczny Portal, by stawić czoła wodzom Żelaznej Hordy

Nadszedł dzień, na który z niecierpliwością czekał niejeden fan World of Warcraftdziś swoją premierę ma dodatek Warlords of Draenor. Piąte rozszerzenie do flagowego MMORPG-a studia Blizzard Entertainment jest dostępne w Polsce w wersji pudełkowej lub cyfrowej w dwóch edycjach: standardowej, wycenionej na 179,99 zł, oraz kolekcjonerskiej, w cenie sugerowanej 329 zł. W wielu sklepach znajdziecie jednak lepsze oferty – wystarczy rzucić okiem na widoczną obok porównywarkę cenową. Tradycyjnie, jesteśmy zmuszeni grać po angielsku (ale jeśli do tej pory nie sprawiało nam to problemu, to i teraz nie powinno).

Najważniejsze nowości, jakimi cieszyć się mogą miłośnicy WoW-a, którzy mają już za sobą instalację dodatku, to: zwiększenie maksymalnego poziomu doświadczenia do 100 oraz możliwość błyskawicznego awansu wybranej postaci do 90 levelu, rozległa kraina Draenor z nowym wątkiem fabularnym, misjami, instancjami, lochami itd., a także ulepszenie wyglądu modeli przedstawicieli większości ras. Jeśli interesują Was szczegóły na temat tych i innych zmian, polecamy zajrzeć do naszego kompendium wiedzy o Warlords of Draenor.

Z pewnych dobrodziejstw związanych z bliskością premiery Warlords of Draenor gracze mieli szansę skorzystać już wcześniej. Od kilku tygodni w grze pojawiały się fabularne eventy, stanowiące prolog do wydarzeń z dodatku. Po odparciu inwazji Żelaznej Hordy na Azeroth, gracze mogą wreszcie przenieść walki na terytorium wroga i raz na zawsze powstrzymać to zagrożenie.

Dla Blizzarda wydanie Warlords of Draenor przełoży się najpewniej na przypływ subskrybentów, niezmiennie towarzyszący premierom kolejnych rozszerzeń. O tym jednak przyjdzie nam się przekonać za kilka tygodni, kiedy twórcy oficjalnie opublikują swoje aktualne wyniki finansowe. Warto przy tej okazji przypomnieć, że zgodnie z obecną polityką wydawcy, w przyszłym roku spodziewać się możemy szóstego dodatku do WoW-a.

  1. Warlords of Draenor - wymagania sprzętowe nowego dodatku do World of Warcraft
  2. Oficjalna strona World of Warcraft: Warlords of Draenor
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.