Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2013, 08:57

autor: luckie

World of Tanks po aktualizacji 8.6 – prezentacja zmian

Zapraszamy do oglądania filmu prezentującego nowości, jakie do World of Tanks wprowadził patch 8.6. Jak odnaleźć się w zmianach, które dotknęły artylerii? Jakie dodatkowe pojazdy mają dla nas twórcy? Czy nowa mapa daje radę? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie oglądając nasz materiał wideo.

Najważniejsze zmiany w patchu 8.6
  • Nowa mapa: Święta dolina
  • Dodanie kilku dział samobieżnych i zmiany w drzewach technologii
  • Poprawiony balans artylerii i pancerzy

Przygotowaliśmy dla Was film prezentujący zmiany w świecie World of Tanks, jakie w zeszłym tygodniu wprowadził patch 8.6. Tych jak zwykle jest zatrzęsienie, a tym razem poprawki dotknęły przede wszystkim dział samobieżnych. Prócz dodatnia kilku nowych, usprawniono ich drzewka technologii. Twórcy zdecydowali się również poprawić balans artylerii, która teraz strzela nieco wolniej, ale za to jej pociski zyskały na celności. Zwiększyła się przy tym skuteczność pancerzy.

W ostatniej aktualizacji nie zabrakło też kolejnej mapy. Święta dolina to azjatycka sceneria stawiająca na otwarte przestrzenie. Po niej będziemy mogli pojeździć nowym pojazdem premium – brytyjskim ciężkim czołgiem V poziomu, A33 Excelsior. Te i inne nowinki prezentuje powyższy film. Szczegóły łatki z numerem 8.6 opisano na oficjalnej stronie produkcji.

World of Tanks to stale rozwijająca się gra wieloosobowa studia Wargaming.net, skupiająca się na walkach z udziałem czołgów. O niezwykłej popularności produkcji świadczy fakt, że niedawno przekroczyła ona próg 60 milionów zarejestrowanych użytkowników. Twórcy zamierzają dalej inwestować w produkt, m.in. opracowując nowe aktualizacje oraz eliminując elementy „pay-to-win”, wyraźnie zmierzając tym samym w stronę e-sportu. W planach jest również przeniesienie gry na konsolę Xbox 360. Co dalej? Miłośnicy starć wielkich maszyn wkrótce doczekają się kolejnych produkcji od Wargaming.net – World of Warplanes i World of Warships.