Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2013, 08:27

autor: Kamil Zwijacz

Plants vs. Zombies 2: It's About Time nie ukaże się 18 lipca

Firma PopCap Games poinformowała na profilu gry Plants vs. Zombies na Twitterze, że "dwójka" nie ukaże się 18 lipca, jak pierwotnie zakładano. Premiera jednak w dalszym ciągu przewidziana jest na lato.

Plants vs. Zombies 2: It's About Time nie ukaże się zgodnie z planem – poinformowała firma PopCap na oficjalnym profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter. Produkcja miała trafić na rynek 18 lipca, jednak została przełożona na późniejszy termin. Mimo wszystko wydawca i tak celuje w lato bieżącego roku.

Plants vs. Zombies 2 nie zdąży na lipcową premierę.
Plants vs. Zombies 2 nie zdąży na lipcową premierę.
Plants vs. Zombies 2: It's About Time w skrócie:
  • Kontynuacja jednego z największych casualowych hitów
  • Produkcja z gatunku tower defense, w której sadzimy roślinki i odpieramy ataki zombie
  • Gra początkowo ukaże się tylko na iOS

Obecnie nie znamy nowego terminu, ale ujawniono, że opóźnienie spowodowane jest chęcią dopieszczenia gry, tak żeby ta spełniła oczekiwania fanów. Krótko pisząc, jest to standardowa i często spotykana sytuacja.

Plants vs. Zombies 2: It's About Time, jak już pewnie doskonale wiecie, najpierw ukaże się na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS. Obecnie nie dysponujemy informacjami dotyczącymi innych wersji, ale te z pewnością ukażą się jakiś czas po debiucie na sprzęcie firmy Apple. Zresztą firma PopCap potwierdziła to swego czasu na Facebooku, odpowiadając na pytanie o PC-tową wersję: „PvZ zawsze było grą, którą chcemy dostarczyć wszystkim… i tak zrobimy.”

Pozostaje nam więc czekać na dalsze wieści. Przypominam także, że firma pracuje aktualnie również nad grą Plants vs. Zombies: Garden Warfare - kooperacyjną strzelanką TPP, która w pierwszej kolejności ukaże się na konsoli Xbox One, a później trafi na inne urządzenia.

Plants vs. Zombies 2: It's About Time nie ukaże się 18 lipca - ilustracja #3PopCap Games to amerykański producent i wydawca casualowych gier wideo, powstały w 2000 roku. Studio wyprodukowało wiele hitów, w tym Peggle, Bejeweled, Plants vs. Zombies czy Zumę. W połowie 2011 roku firma została kupiona przez koncern Electronic Arts za kwotę przekraczającą 700 mln dolarów.