Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2017, 09:33

autor: Movis

World of Tanks – aktualizacja 9.20 wprowadza potyczki 30v30

Najnowsza łatka do gry World of Tanks zapewnia nowy tryb rozgrywki, zmiany w zdobywaniu obligacji, rebalans jednostek czterech nacji, zmiany w systemie ogłuszania i więcej.

60 czołgów naraz? Epicko czy chaotycznie? - World of Tanks – aktualizacja 9.20 wprowadza potyczki 30v30  - wiadomość - 2017-09-02
60 czołgów naraz? Epicko czy chaotycznie?

Do World of Tanks niedawno zawitała aktualizacja 9.20, a wraz z nią Wielkie bitwy. W nowym trybie rozgrywki gracze mogą zmierzyć się z przeciwnikami w masywnych bataliach pancernych, podczas których na ogromnych polach bitwy po każdej ze stron staje aż 30 jednostek. Tereny walk są większe i mają 3 punkty startowe, a do przejechania na nowej mapie Nebelburg jest aż 1,4 km kwadratowego. Tryb został dodany do rotacji bitew losowych, obok bitwy spotkaniowej, standardowej oraz szturmów. Ten model rozgrywki dostępny jest jednak jedynie dla „dużych chłopców” z poziomu X.

Wielkie bitwy to także wielkie nagrody. Poprzez zmiany w systemie obligacji, pożądaną walutę gracze mogą zdobywać nie tylko w trybie rankingowym, ale także w losowych starciach na maksymalnym tierze. Nowy tryb ma więc zapewnić proporcjonalny do zdobytego w potyczce PD wzrost obligacji.

Świat czołgów zmienia się także pod innymi względami. Pod lupą dewelopera Wargaming.net znalazły się kontrowersyjne jednostki z Francji, Stanów Zjednoczonych, Japonii i ZSRR, które zrebalansowano. Systemy ogłuszenia i mechaniki funkcjonowania dział samobieżnych także zostały poddane modyfikacjom. Grubsze osłony całkowicie eliminują falę uderzeniową, a czas ogłuszenia zależy teraz od części pojazdu ukrytej za kamieniem czy budynkiem.

Graczy ciekawych wszystkich szczegółów najnowszej aktualizacji zapraszamy do lektury oficjalnego wpisu na stronie gry. Poniżej zobaczyć zaś można krótkie podsumowanie i tryb 30v30 w akcji:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.