Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2014, 12:58

autor: juve

World of Tanks - aktualizacja 8.11 już dostępna

Studio Wargaming.net wprowadziło do gry World of Tanks aktualizację o numerze 8.11. Rozszerzenie dodaje nowy tryb rozgrywki, trzy mapy oraz pomniejsze zmiany w interfejsie użytkownika.

Aktualizacja 8.11 do World of Tanks wprowadza nowy tryb rozgrywki i trzy mapy. - World of Tanks - aktualizacja 8.11 już dostępna - wiadomość - 2014-02-12
Aktualizacja 8.11 do World of Tanks wprowadza nowy tryb rozgrywki i trzy mapy.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, czyli firmy Wargaming.net, w sieci pojawiła się najnowsza aktualizacja do World of Tanks. Rozszerzenie o numerze 8.11 jest pierwszym zaplanowanym na rok 2014, a zarazem ostatnim z serii 8.xx. Patch nie wprowadza nowych modeli czołgów, tylko koncentruje się na rozwijaniu elementów rozgrywki. Główną nowością jest tryb o nazwie „Konfrontacja”', który pozwala graczom łączyć się w grupy i walczyć między sobą. Nie byłoby tutaj niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że każdy z teamów reprezentować będzie tylko jeden model czołgu lub nację. Ponadto twórcy przygotowali dla sympatyków World of Tanks trzy nowe lokacje. Pierwsze dwie z nich - Windstorm i Himmelsdorf – zabierają nas w mroźne, zasypane śniegiem obszary Europy. Ostatnią mapą jest skąpana w deszczu i płomieniach lokacja Riunberg. Pomniejszym zmianom uległy również istniejące już mapy oraz interfejs użytkownika, ułatwiono również wymianę załóg pomiędzy czołgami. Co ciekawe, udostępniona została możliwość wyłączenia czatu podczas rozgrywki - po zaznaczeniu odpowiedniej opcji, otrzymamy tylko najistotniejsze komendy z pola bitwy, wydawane przy pomocy kółka poleceń.

Nowa aktualizacja dostępna jest od wczoraj dla graczy z Rosji i Europy, mieszkańcy Azji mogą testować świeży tryb już dzisiaj, zaś obywatele Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej muszą poczekać do jutra. Wargaming.net eksperymentuje ze swoją marką, co jest całkowicie zrozumiałe. Nowy tryb ma całkiem dużą szansę sukcesu – być może odpowie na nurtujące graczy pytanie: która maszyna jest lepsza na polu bitwy, a może nawet najlepsza w World of Tanks?

World of Tanks jest absolutnym fenomenem ostatnich lat w branży elektronicznej rozrywki. W grze jest przeszło 78 000 000 kont, rozegrano 976 000 000 bitew, 1 284 624 pojazdów walczyło jednocześnie w jednej chwili, łącznie w grze fani spędzili około 33,5 miliarda godzin oraz zdobyli 1044 000 000 osiągnięć. Sukces tej marki przekłada się również na portale społecznościowe - dowódcy czołgów założyli ponad 781 000 profili na Facebooku oraz 106 000 na Twitterze. Gra została wyróżniona między innymi nagrodami Golden Joystick Awards oraz Best New Concept na targach w Los Angeles i European Game Awards.

Wszystkich chcących zagrać w World of Tanks i inne podobne gry, gorąco zapraszamy do działu Darmowych Gier na GRYOnline.pl, w którym zamieszczamy informacje na temat najciekawszych produkcji przeglądarkowych i klientowych wykorzystujących model Free To Play.

  1. World of Tanks, aktualizacja 8.11 – strona oficjalna.
  2. Trzy lata z World of Tanks – co się zmieniło, co przyniesie przyszłość?
  3. World of Tanks – poradnik do gry