Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2021, 18:00

autor: hexx0

Wonderlands to spin-off Borderlands; Summer Game Fest 2021 ujawni grę za kilka dni

Studio Gearbox i firma 2K Games zapowiedzą spin-off serii Borderlands 10 czerwca na pokazie Summer Game Fest 2021 Kickoff Event, który odbędzie się w ramach targów E3.

W piątek informowaliśmy Was o grach, które ma rzekomo wydać w najbliższym czasie firma 2K Games. Jedną z nich miał być spin-off serii Borderlands, który skupi się na Tiny Tinie, bohaterce znanej od drugiej części cyklu. Tymczasem organizatorzy pokazu Summer Game Fest 2021 Kickoff Event, który odbędzie się w tym tygodniu w ramach targów E3, potwierdzili, że nowa gra studia Gearbox Software zostanie ujawniona w najbliższy czwartek, 10 czerwca.

Swego rodzaju zapowiedzi dokonano na dedykowanej prezentacji gry stronie internetowej BeChaoticGreat.com, która nie pozostawia zbyt wiele miejsca wyobraźni. Jakby tego było Wam jednak mało, serwis VideoGamesChronicle.com dotarł do kodu witryny, który zdradza prawdopodobny tytuł rzeczonej produkcji – Wonderlands. Jego screen możecie zobaczyć poniżej.

Wonderlands to spin-off Borderlands; Summer Game Fest 2021 ujawni grę za kilka dni - ilustracja #1
Źródło: VideoGamesChronicle.com.

Start Summer Game Fest 2021 Kickoff Event przewidziano na godzinę 20:00 czasu polskiego. Wydarzenie, na którym mamy zobaczyć „ponad tuzin” zapowiedzi i materiały od co najmniej 30 wydawców i studiów, poprowadzi Geoff Keighley.

Przypominamy, że to nie jedyny ani nawet nie pierwszy pokaz, jaki czeka nas w tym tygodniu. Pełny harmonogram na nadchodzący tydzień znajdziecie tutaj.

E3 2021