Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2021, 18:00

Wonderlands to spin-off Borderlands; Summer Game Fest 2021 ujawni grę za kilka dni

Studio Gearbox i firma 2K Games zapowiedzą spin-off serii Borderlands 10 czerwca na pokazie Summer Game Fest 2021 Kickoff Event, który odbędzie się w ramach targów E3.

W piątek informowaliśmy Was o grach, które ma rzekomo wydać w najbliższym czasie firma 2K Games. Jedną z nich miał być spin-off serii Borderlands, który skupi się na Tiny Tinie, bohaterce znanej od drugiej części cyklu. Tymczasem organizatorzy pokazu Summer Game Fest 2021 Kickoff Event, który odbędzie się w tym tygodniu w ramach targów E3, potwierdzili, że nowa gra studia Gearbox Software zostanie ujawniona w najbliższy czwartek, 10 czerwca.

Swego rodzaju zapowiedzi dokonano na dedykowanej prezentacji gry stronie internetowej BeChaoticGreat.com, która nie pozostawia zbyt wiele miejsca wyobraźni. Jakby tego było Wam jednak mało, serwis VideoGamesChronicle.com dotarł do kodu witryny, który zdradza prawdopodobny tytuł rzeczonej produkcji – Wonderlands. Jego screen możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: VideoGamesChronicle.com.

Start Summer Game Fest 2021 Kickoff Event przewidziano na godzinę 20:00 czasu polskiego. Wydarzenie, na którym mamy zobaczyć „ponad tuzin” zapowiedzi i materiały od co najmniej 30 wydawców i studiów, poprowadzi Geoff Keighley.

Przypominamy, że to nie jedyny ani nawet nie pierwszy pokaz, jaki czeka nas w tym tygodniu. Pełny harmonogram na nadchodzący tydzień znajdziecie tutaj.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej