Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2019, 19:05

Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści trafi na Nintendo Switcha?

Koreańska organizacja zajmująca się przyznawaniem kategorii wiekowych sklasyfikowała grę Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Wpis dotyczy wersji na konsolę Nintendo Switch, co może wskazywać, że tytuł wkrótce dołączy do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Wydanie Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na Switchu mogło być dla wielu niespodzianką, ale nie ma wątpliwości, że opłaciło się to twórcom. Niewykluczone, że nie będzie to ostatnia wizyta Geralta oraz CD Projektu na tej platformie. Na stronie koreańskiej agencji zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych grom wideo wypatrzono Wojnę Krwi: Wiedźmińskie opowieści w wersji na konsolę Nintendo.

Geraltowi najwyraźniej podoba się na Switchu. - Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści trafi na Nintendo Switcha? - wiadomość - 2019-12-20
Geraltowi najwyraźniej podoba się na Switchu.

Pojawienie się karcianego RPG na urządzeniu japońskiej firmy z pewnością byłoby mniejszym zaskoczeniem niż debiut na nim produkcji AAA pokroju trzeciej odsłony wiedźmińskiej serii. Ta zresztą cieszyła się sporym powodzeniem na Switchu i była wymieniana jako jeden z tytułów, który przyczynił się do świetnych wyników CD Projekt RED w trzecim kwartale 2019 roku. Zaznaczamy jednak, że to wciąż niepotwierdzona informacja, tak więc musimy czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie.