Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 grudnia 2019, 18:20

autor: aadamus

Wystartowała promocja na The Elder Scrolls Online i inne gry Bethesdy

Bethesda przygotowała wyprzedaż na The Elder Scrolls Online oraz inne tytuły, takie jak Rage 2 czy Wolfenstein II: The New Colossus. Promocja obejmuje wersje na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 i potrwa do 2 stycznia (w przypadku PS4 do 18 stycznia).

Jeśli planowaliście zakupić The Elder Scrolls Online, to macie teraz dobrą okazję. - Wystartowała promocja na The Elder Scrolls Online i  inne gry Bethesdy - wiadomość - 2019-12-20
Jeśli planowaliście zakupić The Elder Scrolls Online, to macie teraz dobrą okazję.

Bethesda przygotowała w różnych sklepach specjalną promocję na The Elder Scrolls Online oraz inne tytuły, takie jak Rage 2 czy Wolfenstein II: The New Colossus w wersjach na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Cała akcja potrwa do 2 stycznia (w przypadku PS4 do 18 stycznia).

Wybrane oferty na ze świątecznej promocji Bethesdy

Należy pamiętać, że The Elder Scrolls Online jest produkcją, która cały czas otrzymuje nową zawartość i według zapewnień twórców będzie wspierana przez kolejne lata. Wśród największych zapowiedzianych nowości znajduje się kolejne duże rozszerzenie, mające rozszerzyć krainę znaną z The Elder Scrolls V: Skyrim.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.