Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2019, 10:17

autor: Adrian Werner

The Elder Scrolls Online nie zakończy rozwoju w 2020 roku

Podczas konwentu PAX Australia dyrektor kreatywny The Elder Scrolls Online zapewnił fanów gry, że będzie ona rozwijana jeszcze przez wiele lat.

W tym roku TESO otrzymało trzeci duży dodatek w postaci rozszerzenia Elsweyr. - The Elder Scrolls Online nie zakończy rozwoju w 2020 roku - wiadomość - 2019-10-14
W tym roku TESO otrzymało trzeci duży dodatek w postaci rozszerzenia Elsweyr.
TESO W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: ZeniMax Online Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: MMORPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery na PC: 4 kwietnia 2014 r.
  6. Data premiery na konsolach: 9 czerwca 2015 r.

Mamy dobre wieści dla fanów MMORPG The Elder Scrolls Online. Firma Bethesda zapowiedziała, że produkcja będzie rozwijana jeszcze przez wiele lat.

Informację tę przekazano podczas panelu na konwencie PAX Australia. Dyrektor kreatywny gry, Rich Lambert, ogłosił tam, że plany rozwoju The Elder Scrolls Online obejmują nie tylko przyszły rok, ale również kolejne lata. Nie podano niestety żadnych konkretów. W trakcie rozmowy z fanami twórcy przyznali, że są ostrożni w zdradzaniu szczegółów swoich planów, gdyż jeśli deweloperzy ogłoszą, że nad czymś pracują, to duża część społeczności spodziewa się, że te elementy zadebiutują w najbliższym czasie.

Autorzy jednocześnie podkreślili, że komunikacja z graczami jest kluczowym aspektem rozwoju gry, a gdy fani na coś narzekają, to praktycznie zawsze mają rację.

Fakt, że The Elder Scrolls Online będzie rozwijane przez wiele lat rodzi pytania o wersje na nowe platformy. W przyszłym roku wystartuje kolejna generacja konsol, więc Bethesda może chcieć przenieść grę na PlayStation 5 i Xboksa Scarlett.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 roku na PC. Początkowo gra nie spotkała się z ciepłym przyjęciem, ale czasem nastawienie do projektu uległo zmianie. Dużą w tym rolę odegrała premiera wersji konsolowych w 2015 roku, porzucenie wymogu opłacania abonamentu oraz obszerne dodatki.

  1. Oficjalna strona gry
  2. The Elder Scrolls Online - poradnik do gry