Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 15 stycznia 2020, 13:01

autor: Froozyy

Władca Pierścieni (Amazon Prime) - zobacz obsadę serialu

Poznaliśmy główną obsadę serialu, który oparty będzie na popularnej sadze fantasy J.R.R. Tolkiena - Władca Pierścieni - i zostanie wyprodukowany przez Amazon Studios.

Kto z Was czeka na serial Władca Pierścieni? - Władca Pierścieni (Amazon Prime) - zobacz obsadę serialu - wiadomość - 2020-01-15
Kto z Was czeka na serial Władca Pierścieni?

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że najprawdopodobniej poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w młodą Galadrielę w serialowej adaptacji dzieła J.R.R Tolkiena, nad którą pracuje Amazon Studios. Informacja ta została właśnie potwierdzona, bowiem oficjalnie przedstawiono główną obsadę produkcji (podajemy za serwisem Variety). Niestety na razie poznaliśmy tylko nazwiska aktorów oraz aktorek i nie wiemy, w jakie dokładnie wcielą się postacie.

Oto jak prezentuje się pełna lista znanych nam osób, które pojawią się w serialu Władca Pierścieni od Amazona – Charlie Vickers, Daniel Weyman, Dylan Smith, Ema Horvath, Ismael Cruz Córdova, Joseph Mawle, Markella Kavenagh, Megan Richards, Morfydd Clark, Nazanin Boniadi, Owain Arthur, Robert Aramayo, Sophia Nomvete, Tom Budge oraz Tyroe Muhafidin.

Poniżej prezentujemy grafikę, dzięki której możecie zobaczyć, jak prezentuje się obsada serialu (jeśli macie problemy z rozpoznaniem nazwisk).

Władca Pierścieni (Amazon Prime) - zobacz obsadę serialu - ilustracja #2

Pod koniec 2017 roku dowiedzieliśmy się, że Amazon nabył prawa do stworzenia serialu na podstawie sagi Władca Pierścieni. Według doniesień umowa obejmuje stworzenie pięciosezonowego serialu, który ma być prequelem do wydarzeń przedstawionych w filmie Drużyna Pierścienia, a także potencjalne opracowanie serii pobocznych. Akcja zostanie osadzona w Drugiej Erze, a pierwszy sezon ma mieć 20 odcinków. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.