Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2020, 12:30

Path of Exile otrzyma w tym roku cztery dodatki

Pomimo trwających prac nad Path of Exile 2 zespół Grinding Gear Games nie zamierza spowalniać tempa rozwoju pierwowzoru. Pierwsze PoE w tym roku otrzyma cztery nowe dodatki.

W 2020 roku fani Path of Exile nie będą mogli narzekać na brak nowości. - Path of Exile otrzyma w tym roku cztery dodatki - wiadomość - 2020-01-15
W 2020 roku fani Path of Exile nie będą mogli narzekać na brak nowości.
PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji
  3. Model biznesowy: free-to-play
  4. Premiera na PC: 23 października 2013 r.
  5. Data premiery na XONE: 24 sierpnia 2017 r.
  6. Data premiery na PS4: 26 marca 2019 r.

Studio Grinding Gear Games ujawniło plany na najbliższe dwanaście miesięcy. Okazuje się, że w tym roku możemy liczyć na cztery dodatki do Path of Exile, czyli popularnego RPG-a akcji opartego na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Rozszerzenia wypuszczane będą po jednym na kwartał, w ramach aktualizacji 3.10.0, 3.11.0, 3.12.0 oraz 3.13.0. Pierwszy dodatek zostanie ujawniony pod koniec lutego tego roku. Premiery powinny nastąpić w terminach analogicznych do zeszłych lat, ale mogą pojawić się jedno- lub dwutygodniowe różnice, jeśli zajdzie potrzeba lepszego przetestowania patchów.

Równolegle trwają prace nad aktualizacją 4.0.0. Na razie niewiele o niej wiadomo, ale autorzy planują ujawnić masę konkretów w połowie tego roku – możliwe, że nastąpi to na targach E3. Testy ruszą najwcześniej pod koniec roku.

Utrzymanie wysokiego tempa produkcji dodatków jest o tyle zaskakujące, że Grinding Gear Games pracuje już nad kontynuacją w postaci Path of Exile 2. Druga część ma jednak zaoferować całą zawartość pierwszego PoE, więc dalsze rozwijanie pierwowzoru ma sens.

W tegorocznych planach jest również zwiększenie liczebności zespołu zajmującego się wersjami konsolowymi, dzięki czemu użytkownicy Xboksa One i PlayStation 4 mają otrzymywać nowości z mniejszym opóźnieniem w stosunku do wydania pecetowego. Cały czas trwają również prace nad Path of Exile: Mobile.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona gry
  3. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash