Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2008, 09:50

Wkrótce zostanie ujawniona dodatkowa zawartość dla Left 4 Dead

Okres świąteczny to czas lenistwa i wypoczynku. I czasem powoduje opóźnienia, bowiem informacje o dodatkach do Left 4 Dead miały zostać przedstawione szerokiemu gronu jeszcze przed Gwiazdką.

Okres świąteczny to czas lenistwa i wypoczynku. I czasem powoduje opóźnienia, bowiem informacje o dodatkach do Left 4 Dead miały zostać przedstawione szerokiemu gronu graczy jeszcze przed Gwiazdką.

Scenarzysta z Valve, Chet Faliszek, powiedział dzisiaj, że bogaty zestaw szczegółów odnośnie owego DLC (downloadable content) do L4D pojawi się „wkrótce” , ale już teraz może co nieco zdradzić. „W tym momencie chcemy dostarczyć tylko nowe elementy do zabawy” powiedział Faliszek, ujawniając że xboxowcy i pecetowcy otrzymają nowe scenariusze w tym samym czasie. Prócz nowych zadań pojawi się także oczekiwany tryb Versus dla kampanii Dead Air i Death Toll oraz (tylko dla L4D na PC) zestaw narzędzi developerskich do tworzenia map, modów i postaci (aczkolwiek ten zaliczy lekką obsuwę w stosunku do tych bazowych dodatków).

Nic ponad owe mapy i tryby nie zostało wspomniane, bowiem Valve nie chce spekulować na temat tego, co jeszcze nie zostało ustalone (jak na przykład edytor filmowy do nagrywania i montowania fragmentów rozgrywki). Co do ceny – posiadacze blaszaków otrzymają dodatki za darmo, natomiast właściciele X360, w świetle prób Microsoftu do narzucania obowiązku opłaty za różnego rodzaju bonusy do gier na ową platformę, być może będą musieli za nie zapłacić.

Wkrótce zostanie ujawniona dodatkowa zawartość dla Left 4 Dead - ilustracja #1

Pan z Microsotfu? To jak? Dodatki będą płatne, czy nie?