Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2013, 14:20

autor: Sarge

Wieści ze świata (Wiedźmin 3: Dziki Gon, World of Tanks) 22/7/13

Dziś piszemy m.in. o konsolowej wersji World of Tanks, liczbie zadań do wykonania w Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także zapowiedzi gry na podstawie serialu animowanego Teenage Mutant Ninja Turtles. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Tanks

Victor Kislyi (prezes studia Wargaming) skrytykował w wywiadzie dla serwisu Polygon podejście firmy Microsoft do procesu certyfikacji. Powiedział, że w przypadku produkcji na Xboksa 360 trwa to zdecydowanie zbyt długo, co nie pozwala twórcom na wypuszczanie częstych aktualizacji. Według prezesa studia Wargaming, jest to „nie do przyjęcia” na rynku gier free to play, co może tłumaczyć, czemu na Xbox Live znajduje się tak mało darmowych tytułów. Deweloper stara się współpracować z firmą Microsoft i wynegocjować możliwość skrócenia procesu certyfikacji, by nadchodzące World of Tanks w wersji na Xboksa 360 mogło częściej otrzymywać kolejne aktualizacje.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Konrad Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt Red powiedział serwisowi Stickskills, że liczba zadań w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie tak duża, jak to jest tylko możliwe. Mimo ogromnego świata do dyspozycji, gracz ma mieć niemal na każdym kroku możliwość znalezienia questa do wykonania. W ten sposób twórcy chcą uniknąć sytuacji, w której fani przemierzaliby spory obszar bez konkretnego celu. Możemy więc liczyć na pokaźną zawartość w nowym Wiedźminie.

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon trafimy do bardzo obszernego świata - Wieści ze świata (Wiedźmin 3: Dziki Gon, World of Tanks) 22/7/13 - wiadomość - 2013-07-22
W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon trafimy do bardzo obszernego świata

Teenage Mutant Ninja Turtles

Firma Activision zapowiedziała grę na podstawie serialu animowanego Teenage Mutant Ninja Turtles, emitowanego na kanale Nickelodeon od sierpnia ubiegłego roku. Produkcja ukaże się 25 października w Europie na Xboksie 360, Wii oraz 3DS-ie. Możemy spodziewać się klasycznego stylu rozgrywki dla gier z tej serii, a więc dostaniemy chodzoną bijatykę z możliwością zabawy w czteroosobowym trybie kooperacji (tylko na Xboksie 360 i Wii). Całość zostanie wzbogacona o kilka trybów i opcję ulepszania tytułowych Wojowniczych Żółwi Ninja.

Valve

Verbraucherzentrale Bundesverband to niemiecka grupa walcząca o prawa konsumenta, która złożyła pozew przeciwko firmie Valve w sprawie braku możliwości odsprzedaży gier zakupionych na platformie Steam. Eva Hoffschulte (reprezentantka Verbraucherzentrale Bundesverband) złożyła oświadczenie, w którym powiedziała, że data procesu sądowego nie jest jeszcze znana, ale jest nadzieja, że odbędzie się w tym roku. Do tego czasu raczej nie ma większej szansy, by firma Valve zmieniła swoją politykę, choć też ciężko uwierzyć w pomyślne rozpatrzenie omawianego pozwu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: