Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2012, 12:45

autor: Marcin Skierski

Wieści ze świata (Super Mario Bros., The Farm 51, SSX) 17/4/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolejnej odsłonie serii Super Mario Bros. na Wii U, wspólnym projekcie firmy Nordic Games oraz polskiego studia The Farm 51, a także nadchodzącym dodatku DLC do gry SSX.

Hydrophobia: Prophecy

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Hydrophobia: Prophecy. Dzieło studia Blade Interactive możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 1,24 euro (ok. 5 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Microsoft / Sony

Poznaliśmy dokładne godziny rozpoczęcia konferencji prasowych firm Microsoft oraz Sony na targach E3 w Los Angeles. Odbędą się one odpowiednio 4 czerwca o godzinie 19:00 oraz 5 czerwca o godzinie 3:00. Relację z tych wydarzeń tradycyjnie przeczytacie w serwisie gry-online.pl

SSX

1 maja w usłudze Xbox Live i dzień później na łamach europejskiego PlayStation Network zadebiutuje dodatek DLC Mt. Eddie & Classic Characters Bundle Pack do gry sportowej SSX. W jego skład wejdzie dodatkowa góra z serią wyzwań do ukończenia oraz siedem postaci znanych z poprzednich odsłon serii. Pakiet będzie dostępny za 7,99 dolarów (ok. 34 złotych bez podatku VAT) lub osobno za 5,99 dolarów za każdy z dwóch elementów (ok. 25 złotych bez podatku VAT). Nieznane pozostają ceny w punktach Microsoftu

Super Mario Bros.

Shigeru Miyamoto z firmy Nintendo ogłosił, że na czerwcowych targach E3 w Los Angeles zaprezentowana zostanie kolejna odsłona serii Super Mario Bros. na Wii U. Plotki wskazują na to, że produkcja będzie przypominać grę New Super Mario Bros. Wii, więc możemy spodziewać się klasycznego widoku z boku i powrotu trybu kooperacji dla czterech osób.

Nordic Games / The Farm 51

Firma Nordic Games ogłosiła, że wspólnie z polskim studiem The Farm 51 rozpoczęła prace nad niezapowiedzianym tytułem. Rodzimy deweloper odpowiedzialny jest m.in. stworzenie dwóch odsłon strzelaniny NecroVision. Na temat tajemniczego projektu obu zespołów nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale stosownych informacji powinniśmy doczekać się niebawem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: