Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2010, 14:55

autor: Hed

Wieści ze świata (PES 2011, Xbox LIVE) 11/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W ten leniwy poniedziałek mówimy o planach na DLC do symulatora piłkarskiego PES 2011 oraz uaktualnieniu interfejsu Xboksa 360, które pojawi się w najbliższych tygodniach.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W ten leniwy poniedziałek mówimy o planach na DLC do symulatora piłkarskiego PES 2011 oraz uaktualnieniu interfejsu Xboksa 360, które pojawi się w najbliższych tygodniach.

PES 2011

Firma Konami chce wydawać DLC do gry Pro Evolution Soccer 2011, która trafiła do sklepów kilka dni temu (polska premiera odbędzie się pod koniec października). Pierwszy dodatek do ściągnięcia będzie dostępny już dzisiaj za darmo dla posiadaczy Xboksów 360, PlayStation 3 oraz pecetów. W rozszerzeniu znajdą się aktualne listy graczy. Jednocześnie producent zaktualizuje serwery gry o kluby, które zakwalifikowały się do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. W DLC nie zabraknie też zaktualizowanych strojów i kilku innych elementów.

Wieści ze świata (PES 2011, Xbox LIVE) 11/10/10 - ilustracja #1

Xbox LIVE

Microsoft przybliżył szczegóły nadchodzącej aktualizacji interfejsu Xboksa 360, czyli Xbox LIVE. Posiadacze konsol z odpowiednich rejonów będą mogli oglądać kanał sportowy ESPN i korzystać z ulepszonego serwisu muzycznego. Gracze z całego świata, w tym także z Polski, otrzymają natomiast osiem zasadniczych usprawnień i dodatków: lepszą jakość dźwięku w rozmowach (Xbox LIVE Party), poprawioną obsługę sieci bezprzewodowej, odmienioną klawiaturę ekranową, zmodyfikowane awatary (pod kątem gier kompatybilnych z Kinectem), zreorganizowany układ Xbox LIVE Marketplace, dodatkowy system pomocy przy tworzeniu Gamertaga, nowy interfejs przeglądania osiągnięć (dla gier zaliczonych w 100%) oraz poprawioną obsługę wielu kontrolerów. Aktualizacja wejdzie w życie na przełomie października i listopada.

Galeria obrazków

Ben 10 Ultimate Alien: Cosmic Destruction

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Fable III

EverQuest: House of Thule

Monster Hunter Portable 3rd

Perpetuum

Racket Sports

Galeria filmów

F.E.A.R. 2: Project Origin - Reborn

WRC - rozgrywka w sezonie 2010

DC Universe Online - trailer #2

Emergency 2012 - trailer #1

Gears of War 3 - multiplayer

Jekyll & Hyde - teaser

Killzone 3 - beta trailer

Lionheart: Kings' Crusade - Saracenii

LEGO Universe - Intro

Mythos - klasy postaci

WRC: FIA World Rally Championship - film startowy

Naruto Shippuden: Dragon Blade Chronicles