Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka EverQuest: House of Thule (PC)
OkładkaEverQuest: House of Thule (PC)

EverQuest: House of Thule PC

Kolejne rozszerzenie do wydanej w 1999 roku gry MMORPG, zatytułowanej EverQuest. Pieczę nad marką nieprzerwanie sprawuje zespół Daybreak Game Company, a tym razem gracze mogą prześledzić historię tajemniczej choroby, jaka nawiedziła krainę Norrath.

To jest dodatek do gry EverQuest.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EverQuest: House of Thule Premiera PC

12października2010

Gry podobne do EverQuest: House of Thule

Dark Age of Camelot

EverQuest

Asheron's Call

EverQuest: House of Thule to już siedemnaste rozszerzenie zwiększające zawartość tej klasycznej gry MMORPG. Tym razem gracze zmierzą się problemami w krainie snów oraz ich wpływem na świat rzeczywisty.

Fabuła dodatku obraca się wokół tajemniczej choroby powodującej, że możni świata Norrath zapadają w kamienny sen i pomimo starań najwybitniejszych medyków oraz kleryków nie udaje się ich obudzić. Oczywistym jest, że coś złego stało się w świecie snów i to na graczy oczywiście spadnie obowiązek rozwiązania tej zagadki oraz naprawienia sytuacji. Wskazówką jest tajemniczy dom, który pewnego dnia znikąd pojawił się w dżungli Feerrott. Jego wnętrze stało się polem konfliktu pomiędzy trzema bóstwami - Cazic, Terris oraz Władcy Snów Morell. Ich wojna doprowadziła do pomieszania świata rzeczywistego z iluzją, zapełniając świat istotami z koszmarów.

Dodatek House of Thule podnosi maksymalny poziom doświadczenia do dziewięćdziesiątego oraz oferuje graczom ponad 800 alternatywnych umiejętności. Gra wzbogacona została o 18 raidów, 12 nowych rejonów, 17 rozbudowanych misji oraz ponad 120 samodzielnych zadań pobocznych. Co więcej, władające magią postacie uzyskały teraz dostęp do ponad 450 dodatkowych zaklęć. Nowością, która zadowoli bardziej pokojowo nastawionych fanów jest możliwość przystrojenia swojego domostwa kilkuset nowymi obiektami i szansa wzbudzenia zazdrość kolegów zgromadzonymi pod naszym dachem trofeami.

EverQuest: House of Thule po raz kolejny podnosi poprzeczkę graficzną i oferuje nowe modele postaci i lokacji oraz ulepszone tekstury i efekty wizualne. Oczywiście nadal jest to gra z 2001 roku, ale dodatek pozwala patrzeć na nią bez żalu. Do działania rozszerzenie wymaga zainstalowanej podstawowej wersji gry.

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe EverQuest: House of Thule: 16+

EverQuest: House of Thule Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • Windows 98/Me/2000/XP
  • łącze internetowe