Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2017, 15:29

autor: Draug

Wieści ze świata (Gwint: Wiedźmińska gra karciana, Titanfall 2) 30/3/2017

Dziś piszemy o jutrzejszym starcie technicznych beta-testów Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej na PlayStation 4 oraz o debiucie aktualizacji (darmowego DLC) Colony Reborn do Titanfall 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana – od jutra pierwsze beta-testy na PS4

Posiadacze PlayStation 4, którzy od paru miesięcy patrzyli z zazdrością na użytkowników PC i XOne, wreszcie otrzymują okazję do zagrania w karciankę studia CD Projekt RED. Jutro o godz. 19:00 (czasu polskiego) na konsoli Sony ruszą techniczne otwarte beta-testy Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej i potrwają do 3 kwietnia (do godz. 8:00 czasu polskiego). To tylko pierwsza przymiarka do wciągnięcia użytkowników PS4 do zabawy – w tej pierwszej fazie rozgrywek nie będzie dostępu ani do trybu rankingowego, ani do mikropłatnościowych beczek z kartami, ponadto konta stworzone na potrzeby technicznej bety zostaną potem usunięte. Za to udział w teście nie wymaga subskrypcji PlayStation Plus (nawet do potyczek z innymi graczami). Klient Gwinta będzie dostępny do pobrania z PlayStation Store.

Wieści ze świata (Gwint: Wiedźmińska gra karciana, Titanfall 2) 30/3/2017 - ilustracja #1

Titanfall 2 – debiut aktualizacji/DLC Colony Reborn i darmowy weekend

Zapowiedziana kilka dni temu duża aktualizacja (darmowe DLC) Colony Reborn do FPS-a Titanfall 2 jest już dostępna. Jej główna atrakcja to tytułowa mapa – odświeżona Kolonia z pierwszego Titanfalla. Do tego dochodzi karabin R-101, świeża egzekucja, a także dostępne w ramach mikropłatności specjalne wersje Prime dwóch tytanów (Northstara i Legiona) oraz elementy kosmetyczne do personalizacji wyglądu. Równocześnie poprawiono rozmaite aspekty gry, takie jak wyważenie rozgrywki, interfejs czy stabilność, nie zabrakło też eliminacji szeregu błędów. Z pełną listą zmian zapoznacie się tutaj.

No i warto jeszcze wspomnieć, że od dziś do 3 kwietnia można cieszyć się darmową wersją próbną Titanfalla 2. Udostępnia ona pełny tryb wieloosobowy, a także trening i jedną misję z kampanii fabularnej. Równocześnie zaczął się weekend z podwójną liczbą punktów doświadczenia zdobywanych w multiplayerze (koniec w niedzielę, 2 kwietnia).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

  1. Forza Horizon 3
  2. The Franz Kafka Videogame
  3. World of Warcraft: Legion
  4. Edengrad

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

  1. Surf World Series – zwiastun rozgrywki #1
  2. Steel Division: Normandy 44 – zwiastun na silniku gry
  3. Prey – Igranie z mocami
  4. Disgaea 5: Alliance of Vengeance – opening