Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 marca 2017, 12:42

autor: Adrian Werner

Tom Clancy’s ShadowBreak - zapowiedziano mobilną mieszankę snajperskiej strzelanki i strategii

Studio Ubisoft Halifax pracuje nad mobilną grą Tom Clancy’s ShadowBreak. Produkcja nastawiona będzie na sieciowe starcia PvP, w których gracze będą dowodzili żołnierzami, a jednocześnie jako snajperzy zapewnią im wsparcie w walce.

Firma Ubisoft zapowiedziała swój kolejny mobilny projekt. Okazała się nim nastawiona na rozgrywki sieciowe snajperska strzelanka Tom Clancy’s ShadowBreak. Produkcja zmierza na systemy iOS oraz Android i na obu wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Premiera ma nastąpić w tym roku. Nie podano dokładnego terminu, ale najpewniej nie będziemy musieli czekać długo, gdyż tytuł jest obecnie w fazie otwartej bety w kanadyjskim App Store.

Gra ma się ukazać w tym roku, ale na razie nie wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi. - Tom Clancy’s ShadowBreak - zapowiedziano mobilną mieszankę snajperskiej strzelanki i strategii - wiadomość - 2017-03-31
Gra ma się ukazać w tym roku, ale na razie nie wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi.
TOM CLANCY’S SHADOWBREAK W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft Halifax
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: strzelanka z elementami strategii
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery: 2017 r.
  6. Model biznesowy: free-to-play

Akcja gry osadzona zostanie w niedalekiej przyszłości, wkrótce po tym, jak świat padł ofiarą skoordynowanej serii ataków grup terrorystycznych, ekstremistycznych i przestępczych. Ich skala była tak duża, że uniemożliwiła szybką reakcję prawowitych władz. W efekcie sprawcy przejęli kontrolę nad dużym terytoriami, traktując lokalnych mieszkańców jako zakładników zapobiegających dużym zbrojnym interwencjom rządów.

W odpowiedzi na taki stan rzeczy powołana zostaje międzynarodowa organizacja, której celem jest wykorzystanie wszystkich możliwych środków do wyeliminowania tego zagrożenia. Gracz wcieli się w dowódcę jednej z komórek tej grupy.

Jak na snajperską strzelankę przystało, w Tom Clancy’s ShadowBreak zajmiemy się głównie eliminowaniem celów z dużych odległości. Nasza postać będzie zajmowała stacjonarne miejsce na mapie, bez możliwości zmiany pozycji. Do tych standardów gatunku dodane zostaną jednak elementy taktyczne. Będziemy musieli dowodzić innymi żołnierzami z oddziału, decydować o przemieszczaniu i celach ataku, jak również zapewniać im ochronę przed wrogami. Pomiędzy misjami zajmiemy się werbowaniem ludzi oraz ulepszaniem ich umiejętności oraz sprzętu.

Cała zabawa sprowadzi się do potyczek PvP, a nasi przeciwnicy będą dysponowali tymi samymi możliwościami. W praktyce więc rozgrywka w Tom Clancy’s ShadowBreak obracać się ma wokół pojedynków między snajperami i dowodzonymi przez nich zwykłymi żołnierzami.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Tom Clancy’s ShadowBreak w kanadyjskim App Store
Tom Clancy’s ShadowBreak - zapowiedziano mobilną mieszankę snajperskiej strzelanki i strategii - ilustracja #2
Tom Clancy’s ShadowBreak - zapowiedziano mobilną mieszankę snajperskiej strzelanki i strategii - ilustracja #3
Tom Clancy’s ShadowBreak - zapowiedziano mobilną mieszankę snajperskiej strzelanki i strategii - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's ShadowBreak

Tom Clancy's ShadowBreak