Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2017, 11:32

autor: Góral

Beat Cop - polska policyjna przygodówka debiutuje na rynku

Dziś debiutuje nowa polska gra Beat Cop w wersji na komputery osobiste. Tytuł nabędziecie u rodzimych sprzedawców w cenach zaczynających się od około 46 zł.

Beat Cop to dobra gra, więc miejmy nadzieję, że przyciągnie do siebie graczy, tak samo jak zbrodnie przyciągają gapiów. - Beat Cop - polska policyjna przygodówka debiutuje na rynku - wiadomość - 2017-03-31
Beat Cop to dobra gra, więc miejmy nadzieję, że przyciągnie do siebie graczy, tak samo jak zbrodnie przyciągają gapiów.

Od dziś na komputerach osobistych możecie nabyć najnowszą polską produkcję – Beat Cop od studia Pixel Crow, któremu pomagała ekipa 11 bit studios (twórcy This War of Mine). Tytuł zostanie odblokowany na Steamie jednak dopiero za kilka godzin. Niemniej projekt możecie już zamawiać u rodzimych sprzedawców, w cenach zaczynających się od około 46 zł. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy).

Co ciekawe, w Polsce kupicie też wydanie pudełkowe, za które odpowiada firma Techland. Wersja ta sprzedawana jest w sugerowanej cenie 59,90 zł i oferuje: drukowany materiał dowodowy (wycinki z gazet, fotografia), plakat, panoramę Brooklynu oraz cyfrowe dodatki – ścieżkę dźwiękową oraz fankit.

Beat Cop - polska policyjna przygodówka debiutuje na rynku - ilustracja #2

Beat Cop w skrócie:
  1. polska przygodówka policyjna;
  2. debiutuje dziś na PC-tach;
  3. gra zbiera dobre recenzje.

W sieci nie znajdziecie jeszcze zbyt wielu recenzji Beat Cop, ale z pierwszych tekstów wynika, że jest to interesująca pozycja. W naszym tekście Maciek, który najwidoczniej był głodny podczas pisania, stwierdził, że pomimo pewnych błędów i niedociągnięć w ogólnym rozrachunku „to całkiem duży, lukrowany i smaczny pączek, który warto połknąć w całości”. Jeżeli nie kojarzycie kulinarnego żargonu, to tłumaczę, że chodzi m.in. o świński humor, świetnie pasujący do klimatu lat 80. styl graficzny czy też po prostu dobrą rozgrywkę.

W podobnym tonie o grze wypowiedział się redaktor serwisu Gaming Age. Natomiast nieco mniej pobłażliwy jest recenzent KeenGamer, według którego błędy techniczne i tracąca z czasem parę historia nie pozwalają wystawić grze więcej niż 6,5 punktu. Jeżeli jednak chcecie poczuć się jak policjant, to Beat Cop wydaje się być dobrym wyborem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.