Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2017, 16:02

autor: AlexB

Przecieki na temat Destiny 2 - m.in. zawartość edycji specjalnych

Informacji na temat Destiny 2 ciąg dalszy. Dziś w serwisie Reddit pojawił się interesujący przeciek dotyczący zawartości edycji kolekcjonerskiej oraz limitowanej tytułu. Poznaliśmy również prawdopodobny oficjalny opis gry oraz wygląd pudełka wersji na PC.

Zaledwie trzy dni temu studio Bungie ogłosiło, że Destiny 2, sequel popularnej strzelaniny MMO przeznaczonej wyłącznie na konsole, jest oficjalnie w produkcji. Wczoraj natomiast twórcy zaprezentowali krótki cinematic wprowadzający do świata gry. Dzisiejszy dzień przyniósł kolejne informacje na temat nadchodzącej wielkimi krokami nowej produkcji studia Bungie. Na Reddicie użytkownik ukrywający się pod pseudonimem Knoss, który przedstawił się jako członek zespołu hiszpańskiej strony na temat Destiny, universodestiny.com, ujawnił graczom kilka interesujących szczegółów dotyczących Destiny 2. Mają one pochodzić od „popularnego sprzedawcy detalicznego”. Temat został już skasowany, jednak dzięki czujnym osobom z forum NeoGAF udało się zachować wszystkie przekazane przez Knossa dane.

Przecieki na temat Destiny 2 - m.in. zawartość edycji specjalnych - ilustracja #1

Pierwszą podaną przez Knossa informacją jest oficjalny opis Destiny 2 od dystrybutora. Oto jego treść:

Od twórców wysoko ocenianego Destiny, nadchodzi długo wyczekiwany sequel. Strzelanina pierwszoosobowa, która porwie cię do epickiej przygody w Układzie Słonecznym.

Ostatnie Miasto padło pod naporem przeważających sił Ghaula, potężnego dowódcy Czerwonego Legionu. Strażnicy wykruszyli się, jedynie garstka z nich pozostała przy życiu. Zapuszczasz się do tajemniczych, niezbadanych światów w Układzie Słonecznym w celu odkrycia niszczycielskich broni oraz zabójczych umiejętności. Aby pokonać Czerwony Legion i stawić czoła Ghaulowi, musisz zebrać wszystkich ocalałych bohaterów z Ostatniego Miasta i zaatakować wspólnie, by odzyskać swój dom.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tym razem fabuła rzeczywiście wydaje się spełniać dużo większą rolę niż w poprzedniczce. Opis potwierdza również informacje, że w Destiny 2 odwiedzimy zupełnie nowe, niezbadane dotąd przestrzenie i planety.

Gotowi na powrót do świata Destiny? - Przecieki na temat Destiny 2 - m.in. zawartość edycji specjalnych - wiadomość - 2017-03-30
Gotowi na powrót do świata Destiny?

Przecieki Knossa rozwiały również wszelkie wątpliwości dotyczące wersji PC Destiny 2. Internauta zaprezentował bowiem wygląd okładki edycji „pecetowej” tytułu.

Źródło: NeoGAF - Przecieki na temat Destiny 2 - m.in. zawartość edycji specjalnych - wiadomość - 2017-03-30
Źródło: NeoGAF

Inną informacją, którą podzielił się Knoss, jest zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i Limitowanej Destiny 2. Oto jak mają się one prezentować:

Zawartość Edycji Limitowanej

 • gra Destiny 2;
 • rozszerzenia I i II, w skład których wchodzą dodatkowe zadania, aktywności kooperacyjne, zawartość do trybu wieloosobowego oraz mnóstwo dodatkowego sprzętu;
 • DLC Legendary Sword;
 • DLC Cabal Empire Emblem;
 • legendarna emotka;
 • limitowany steelbook;
 • specjalne pudełko „premium”, z notesem, kolekcją pocztówek, mapą i „pionkami z Imperium” w środku.

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

 • gra Destiny 2;
 • rozszerzenia I i II;
 • DLC Legendary Sword;
 • DLC Cabal Empire Emblem;
 • legendarna emotka;
 • torba „Frontier” z kieszonką na piętnastocalowy tablet;
 • zestaw „Frontier” zawierający między innymi ładowarkę USB z panelem słonecznym;
 • paracord;
 • plan Układu Słonecznego;
 • limitowany steelbook;
 • specjalne pudełko „premium” wypełnione tą samą zawartością co w przypadku edycji limitowanej.

Dodatkowo według przecieku każdy, kto zamówi pre-order Destiny 2, otrzyma wcześniejszy dostęp do bety tytułu oraz najprawdopodobniej figurkę robota Cayde-6, którego mieliśmy okazję już poznać przy okazji wczorajszego filmu. Sugeruje to tłumaczenie napisu na poniższym obrazku.

Źródło: NeoGAF - Przecieki na temat Destiny 2 - m.in. zawartość edycji specjalnych - wiadomość - 2017-03-30
Źródło: NeoGAF

Nie znamy na razie cen edycji specjalnych Destiny 2, lecz trzeba przyznać, że ich zawartość robi wrażenie. Należy jednak pamiętać, że podane elementy dotyczą hiszpańskiego wydania gry. Niewykluczone, że w innych krajach mogą się one w mniejszym lub większym stopniu różnić. To samo tyczy się figurki robota Cayde-6, która może być przeznaczona tylko na niektóre rynki i dla wybranych sklepów.

Destiny 2 pojawi się na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera ma ponoć mieć miejsce we wrześniu bieżącego roku, dokładnie trzy lata po debiucie oryginału.