Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2012, 12:25

autor: Sarge

Wieści ze świata (Gravity Rush, Square Enix, Metal Gear Solid 5) 13/2/12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o planowanym dodatku DLC do gry Gravity Rush oraz dwóch znakach towarowych zarejestrowanych przez firmę Square Enix.

The Misadventures of P.B. Winterbottom

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Misadventures of P.B. Winterbottom. Dzieło studia The Odd Gentleman możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 1,35 euro (ok. 6 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Gravity Rush

Keiichiro Toyama, twórca gry Gravity Rush, zapowiedział w wywiadzie dla serwisu Andriasang wydanie płatnego dodatku DLC do swojego dzieła. Wygląda więc na to, że posiadacze PlayStation Vita nie będą musieli długo czekać na tego typu rozszerzenia do przenośnych produkcji. Rozmówca przyznał także, że z chęcią stworzyłby kontynuację omawianego tytułu.

Wieści ze świata (Gravity Rush, Square Enix, Metal Gear Solid 5) 13/2/12 - ilustracja #1

Square Enix

Firma Square Enix zarejestrowała dwa nowe znaki towarowe: Drakerider oraz Blood of Chaos. W związku z tym gracze zaczęli zastanawiać się, czy chodzi o nowe gry japońskiego wydawcy. Na razie jest to jednak informacja objęta tajemnicą.

Metal Gear Solid 5

Japońska firma analityczno-inwestycyjna Nomura Securities przewiduje, że Konami wyda grę Metal Gear Solid 5 w 2014 roku fiskalnym. Oznacza to, że piąta odsłona popularnej serii pojawiłaby się na rynku między 1 kwietnia 2013, a 31 marca 2014 roku. Informację musimy jednak traktować w formie spekulacji, gdyż w tej chwili nie jest nawet pewne, czy omawiana produkcja w ogóle powstanie.

Galeria filmów

Polecamy Waszej uwadze najnowsze filmy z gier: