Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2012, 11:50

autor: Sarge

Firma Sega pracuje nad kontynuacją gry wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing?

Asystent jednego ze stoisk na imprezie Toy Fair w Nowym Jorku zdradził redaktorom serwisu Kotaku, że firma Sega pracuje nad kontynuacją gry wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing.

Redaktorzy serwisu Kotaku poinformowali, że firma Sega pracuje nad kontynuacją gry wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing. Na razie nie znamy na jej temat niemal żadnych szczegółów.

Produkcja stanowiłaby naturalne rozwinięcie idei pierwszej części. Mają w niej pojawić się nowe postacie i pojazdy, za kierownicą których będziemy ścigać się z rywalami. Nie zabraknie trybu multiplayer, będącego główną atrakcją pierwowzoru. Tytuł miałby ukazać się w tegorocznym okresie przedświątecznym. Nieznane pozostają platformy docelowe.

Firma Sega pracuje nad kontynuacją gry wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing? - ilustracja #1
Sonic & Sega All-Stars Racing

Powyższa wiadomość miała zostać przekazana na imprezie Toy Fair w Nowym Jorku przez osobę obsługującą stoisko z zabawkami związanymi z marką Sonic & Sega All-Stars Racing. Na razie nie możemy tej informacji traktować jako pewnik – przynajmniej do czasu oficjalnej zapowiedzi przez japońskiego wydawcę.

Sonic & Sega All-Stars Racing to zręcznościowe wyścigi, w których zasiadamy za kierownicą kartów lub innych bolidów i jako jeden z bohaterów gier wydawanych przez firmę Sega stajemy do walki na zróżnicowanych trasach. Produkcja pod względem koncepcji przypominała serię Mario Kart i może być bardzo dobrą konkurencją dla niedawno zapowiedzianej gry LittleBigPlanet Karting.