Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2016, 14:45

autor: Draug

Wieści ze świata (film Assassin’s Creed, Danganronpa: Trigger Happy Havoc) 18/1/2016

Dziś piszemy m.in. o końcu zdjęć do filmu Assassin’s Creed i zapowiedzi pecetowej wersji gry Danganronpa: Trigger Happy Havoc. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Film Assassin’s Creed – koniec zdjęć

Jak ogłosił przedstawiciel Ubisoftu na Twitterze, niedawno zakończyło się kręcenie zdjęć do filmu Assassin’s Creed z Michealem Fassbenderem w roli głównej. Teraz obraz czeka faza postprodukcji. Światowa premiera ma nastąpić 21 grudnia 2016 roku (do kin w Polsce produkcja trafi niedługo potem).

Zdjęcie aktorów i reszty ekipy pracującej nad filmem Assassin’s Creed. - Wieści ze świata (film Assassin’s Creed, Danganronpa: Trigger Happy Havoc) 18/1/2016 - wiadomość - 2016-01-18
Zdjęcie aktorów i reszty ekipy pracującej nad filmem Assassin’s Creed.

Danganronpa: Trigger Happy Havoc wyjdzie na PC

Firma Spike Chunsoft ogłosiła, że gra Danganronpa: Trigger Happy Havoc wyjdzie na PC w lutym bieżącego roku. Jest to przygodówka typu visual novel z akcją osadzoną w odciętej od świata szkole, której uczniowie zabijają się nawzajem, wydana pierwotnie na PSP w 2010 roku, a w 2013 roku także na PlayStation Vitę. Nie wiadomo, czy pod względem technicznym wersja komputerowa będzie różnić się od handheldowych pierwowzorów. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry, a na Steamie sprawdzicie jej wymagania sprzętowe.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: