Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2010, 14:12

autor: Jiker

Wieści ze świata (Crysis 2, StarCraft II, DJ Hero 2) 14/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie Crysis 2, dodatkach do DJ Hero 2, strzelaninie Guwange w wersji na X360, siedemnastym rozszerzeniu do EverQuesta, planach studia Visceral Games, a także rekordowym wyniku w StarCraft II. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie Crysis 2, dodatkach do DJ Hero 2, strzelaninie Guwange w wersji na X360, siedemnastym rozszerzeniu do EverQuesta, planach studia Visceral Games, a także rekordowym wyniku w StarCraft II. Zapraszamy do lektury.

Crysis 2

Zachodnie media branżowe donoszą, że firma Electronic Arts rozpoczęła wysyłanie zaproszeń do sieciowej bety Crysis 2 (premiera w przyszłym roku). Z informacji pozyskanych przez redakcję VE3D wynika, że w pierwszej kolejności otrzymują je osoby, które w przeszłości brały już udział w beta-testach gier EA (np. Medal of Honor). Niestety, wszystko wskazuje na to, że przystąpią do nich wyłącznie użytkownicy Xboksa 360.

Wieści ze świata (Crysis 2, StarCraft II, DJ Hero 2) 14/10/10 - ilustracja #1

DJ Hero 2

W listopadzie do sprzedaży trafią dwa pierwsze dodatki DLC do gry muzycznej DJ Hero 2, która ciągle czeka na swoją premierę (w Europie 22 października). W ich ramach zawarte zostaną następujące utwory:

Hit Makers Mix Pack (X360 – 2 listopada, PS3 – 3 listopada):

  • Usher ft. will.i.am – OMG (Remix FSG)
  • Rihanna ft. JAY-Z – Umbrella / Marvin Gaye – Let’s Get It On
  • Big Boi & Cutty – Shutterbug / Mark Morrison – Return of the Mack

Electro Hits Mix Pack (X360 – 16 listopada, PS3 – 17 listopada):

  1. LMFAO – I’m In Miami Trick / Green Velvet – Shake & Pop
  2. Steve Aoki ft. [[[Zuper Blahq]]] – I’m In The House (Remix FSG)
  3. SMD – Hustler / Technotronic – Pump Up The Jam

Dodatki będą kosztować 640 punktów MS lub 7,99 dolarów (300 punktów Nintendo za pojedynczy kawałek w przypadku wersji na Wii).

Guwange

10 listopada do oferty Xbox Live Arcade trafi Guwange – kultowy shmup (arcade’owa strzelanina), wyprodukowany w 1999 roku przez japońskie studio Cave. Produkcja, której akcja została osadzona w czasach starożytnej Japonii, zostanie podrasowana pod kątem audiowizualnym (wysoka rozdzielczość) i zostanie rozbudowana o dwa dodatkowe poziomy trudności.

EverQuest

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że na rynku zadebiutowało siedemnaste rozszerzenie do gry MMO EverQuest. Więcej informacji na temat House of Thule znajdziecie na łamach serwisu EverQuest Players.

Dance Central

Dance Central (X360 – premiera w przyszłym miesiącu) to pierwsza gra taneczna, która zrobi użytek z Kinecta. Przyszli posiadacze kontrolera oraz gry opracowanej przez firmy MTV Games i Harmonix będą mogli sprawdzić swoje wyczucie rytmu przy 32 utworach. Ich listę znajdziecie na łamach oficjalnej strony internetowej gry.

Visceral Games

Ile marek rozwija obecnie studio Visceral Games (Dead Space, Dante’s Inferno)? Z informacji ujawnionych przez Electronic Arts wynika, że aż pięć, przy czym aktualnie potwierdzona jest tak naprawdę tylko jedna (konkretnie to przygody Isaaca Clarke’a). Jedną z pozostałych może być gra biorąca na tapetę postać Kubu Rozpruwacza.

PSP Go

Serwis Gamespot dotarł do niepotwierdzonych wieści, z których wynika, że być może już jutro firma Sony zdecyduje się na obniżenie amerykańskiej ceny konsoli PSP Go o 50 dolarów (do poziomu 200 dolarów). Niestety, przedstawiciele producenta platformy nie pokusili się o szerszy komentarz do tych spekulacji.

StarCraft II

Koreańczyk Ing Yeo jest pierwszym graczem w StarCrafta II, któremu udało się zdobyć wszystkie Osiągnięcia zawarte w grze Blizzarda. W tym miejscu możecie zapoznać się z podstawowymi statystykami jego konta. Polecamy w szczególności zwrócić uwagę na liczbę rozegranych meczów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Football Manager 2011

Wittard: Nemesis of Ragrarok

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Castlevania: Lords of Shadow – zaczynamy rozgrywkę Gramy!

Borderlands - Game of the Year

Dead Space Ignition

Disney Fairies: Tinker Bell’s Adventure

EverQuest: House of Thule

Red Dead Redemption - Undead Nightmare

Fable III - Revolution

Sonic the Hedgehog 4

Star Wars: The Force Unleashed II - reklama #1

Star Wars: The Force Unleashed II - reklama #2

gry