Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2016, 13:24

autor: Draug

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, Bombshell) 20/1/2016

Dziś piszemy m.in. o kolejnym patchu i małym DLC do Batman: Arkham Knight na PC oraz o osiągnięciu przez grę Bombshell złotego statusu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Batman: Arkham Knight – kolejny patch do wersji PC

Studio Rocksteady wypuściło kolejną łatkę do pecetowej wersji gry Batman: Arkham Knight. Przede wszystkim przygotowuje ona grę na nowe DLC – udostępniony wczoraj pakiet wyzwań Crime Fighter Challenge Pack #6 – a także wprowadza garść poprawek, związanych m.in. ze stabilnością programu i z problemami pojawiającymi się po zmianie obłożenia klawiszy na klawiaturze. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Bombshell osiągnęło status złoty

Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, Bombshell) 20/1/2016 - ilustracja #1

Firmy Interceptor Entertainment i 3D Realms ogłosiły, że izometryczne RPG akcji Bombshell osągnęło status złoty. Oznacza to, że produkcja została ukończona i planowany termin premiery gry – 29 stycznia – nie jest już zagrożony. Na razie będzie ona dostępna tylko na PC, potem trafi dodatkowo na PS4. Przy tej okazji twórcy opublikowali nowy materiał wideo, pozwalający zapoznać się z próbką ścieżki dźwiękowej i paroma cutscenkami (widoczny poniżej), ponadto na karcie produktu na Steamie znajdziecie (dość wysokie) wymagania sprzętowe.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.