Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPC
Okładka Street Warriors Online (PC)
OkładkaStreet Warriors Online (PC)

Street Warriors Online PC

Hooligan Fighters

Przygotowana przez polską ekipę Crazy Rock Studios niecodzienna bijatyka, pozwalająca wcielić się w role pseudokibiców, walczących między sobą w nielegalnych ustawkach. Hooligan Fighters przeznaczona jest głównie do zabawy w trybie multiplayer, w którym może wziąć udział mas.

Bijatyki | TPP | zagraj za darmo | beat 'em up | polskie | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Street Warriors Online Premiera PC

wczesny dostęp

20stycznia2015

16grudnia2016

Steam

16grudnia2016

producent: Crazy Rocks Studios wydawca: Crazy Rocks Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Street Warriors Online

Sifu

The Matrix Online

APB: Reloaded

Street Warriors Online to niecodzienna bijatyka na PC. Produkcja pozwala wcielić się w kiboli walczących ze sobą na nielegalnych ustawkach. Gra zadebiutowała najpierw w ramach wczesnego dostępu na Steamie w styczniu 2016 roku, gdzie przez kilka miesięcy twórcy dopieszczali produkcję, wprowadzając dodatkowe urozmaicenia oraz eliminując błędy. Za tytuł odpowiada polska ekipa Crazy Rocks Studios, założona przez dwóch deweloperów kryjących się pod ksywkami NeT i Kapi. Co ciekawe, gra na początku była płatna, jednak z czasem przeniesiono ją na model biznesowy free-to-play z systemem mikropłatności.

Mechanika

Rozgrywka w Street Warriors Online przeznaczona jest do zabawy w multiplayerze, w którym uczestniczy maksymalnie 20 osób podzielonych na dwie ekipy. Gracze wcielają się w jednego z kiboli i ustawiają się na nielegalne walki z innymi kibicami. Podczas potyczek zawodnicy używają pięści, nóg oraz elementów otoczenia, w tym metalowych rurek, śmietników, krzeseł itd. Dzięki temu możemy wykonywać różne, efektowne zagrania. Za nasze starania otrzymujemy punkty szacunku (Respect Points), służące do rozwijania naszego podopiecznego, który zyskuje dostęp do nowych technik, wypracowując tym samym unikalny styl walki. Starcia mają miejsce w takich miejscach jak opuszczona stacja metra czy też boisko piłkarskie.

Tryby gry

Street Warriors Online na PC umożliwia zabawę w dwóch głównych trybach - Skirmish oraz Conquest. Oprócz tego gracze mogą także uczestniczyć w walkach 2 na 2 oraz dołączać lub zakładać własne klany.

Ostatnia modyfikacja 22 września 2016

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 4-20  

Oczekiwania czytelników: 5.1 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Street Warriors Online: Odpowiednia dla każdego wieku.

Street Warriors Online Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 470/Radeon HD 6970 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7