Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiMMOPC
Okładka Street Warriors Online (PC)

Street Warriors Online PC

Hooligan Fighters

Przygotowana przez polską ekipę Crazy Rock Studios niecodzienna bijatyka, pozwalająca wcielić się w role pseudokibiców, walczących między sobą w nielegalnych ustawkach. Hooligan Fighters przeznaczona jest głównie do zabawy w trybie multiplayer, w którym może wziąć udział mas.

Bijatyki | TPP | zagraj za darmo | beat 'em up | multiplayer | polskie

PC Windows
Okładka Street Warriors Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20stycznia2015

wczesny dostęp

16grudnia2016

16grudnia2016

Steam

Street Warriors Online to niecodzienna bijatyka na PC. Produkcja pozwala wcielić się w kiboli walczących ze sobą na nielegalnych ustawkach. Gra zadebiutowała najpierw w ramach wczesnego dostępu na Steamie w styczniu 2016 roku, gdzie przez kilka miesięcy twórcy dopieszczali produkcję, wprowadzając dodatkowe urozmaicenia oraz eliminując błędy. Za tytuł odpowiada polska ekipa Crazy Rocks Studios, założona przez dwóch deweloperów kryjących się pod ksywkami NeT i Kapi. Co ciekawe, gra na początku była płatna, jednak z czasem przeniesiono ją na model biznesowy free-to-play z systemem mikropłatności.

Mechanika

Rozgrywka w Street Warriors Online przeznaczona jest do zabawy w multiplayerze, w którym uczestniczy maksymalnie 20 osób podzielonych na dwie ekipy. Gracze wcielają się w jednego z kiboli i ustawiają się na nielegalne walki z innymi kibicami. Podczas potyczek zawodnicy używają pięści, nóg oraz elementów otoczenia, w tym metalowych rurek, śmietników, krzeseł itd. Dzięki temu możemy wykonywać różne, efektowne zagrania. Za nasze starania otrzymujemy punkty szacunku (Respect Points), służące do rozwijania naszego podopiecznego, który zyskuje dostęp do nowych technik, wypracowując tym samym unikalny styl walki. Starcia mają miejsce w takich miejscach jak opuszczona stacja metra czy też boisko piłkarskie.

Tryby gry

Street Warriors Online na PC umożliwia zabawę w dwóch głównych trybach - Skirmish oraz Conquest. Oprócz tego gracze mogą także uczestniczyć w walkach 2 na 2 oraz dołączać lub zakładać własne klany.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 4-20  

Oczekiwania czytelników: 5.1 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Gry podobne do Street Warriors Online

Wymagania wiekowe Street Warriors Online

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Street Warriors Online

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 470/Radeon HD 6970 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Hooligan Fighters - zadebiutował polski symulator kibola
Hooligan Fighters - zadebiutował polski symulator kibola

wiadomość19 stycznia 2016

Polskie studio Crazy Rocks wypuściło w Steam Early Access grę Hooligan Fighters, którą najłatwiej określić mianem sieciowego symulatora kibola. Zabawa polega na uczestnictwie w nielegalnych ustawkach kibiców, którzy walczą ze sobą, używając pięści, nóg oraz elementów otoczenia.