Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 czerwca 2021, 10:55

autor: Entelarmer

Wiedźmin Netflixa otrzymał nowy teaser 2. sezonu

Netflix udostępnił kolejny teaser drugiego sezonu Wiedźmina. Nowy materiał pokazuje, czego możemy spodziewać się po Henrym Cavillu jako Geralcie w nowych odcinkach serialu.

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy filmik promujący drugi sezon Wiedźmina. Na kolejny materiał nie musieliśmy długo czekać. Netflix udostępnił jeszcze jeden teaser nowych odcinków serialu na Twitterze. Po prezentacji Ciri parę dni temu tym razem skupiono się na postaci Geralta, w którego ponownie wcielił się Henry Cavill.

Niestety, filmik nie jest dłuższy od poprzedniego materiału promocyjnego i trwa całe 12 sekund. Co więcej, w żadnej z nich nie podano daty premiery drugiego sezonu przygód Geralta i spółki. Zapewne Netflix wstrzymuje się z ujawnieniem tej informacji do czasu pokazania pełnoprawnego zwiastuna. Zakładamy, że platforma uzna za stosowne pochwalić się tym materiałem w trakcie WitcherCon, czyli zapowiedzianego tydzień temu wirtualnego wydarzenia organizowanego we współpracy ze studiem CD Projekt RED. Pierwszą transmisję obejrzymy 9 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego.