Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 czerwca 2021, 11:48

autor: Entelarmer

Znamy datę i godzinę rozpoczęcia Letniej Wyprzedaży Steam

Strona SteamDB rozpoczęła odliczanie do tegorocznej edycji Letniej Wyprzedaży na Steamie. Wakacyjne promocje na platformie Valve w ramach Summer Sale wystartują już wkrótce.

Dla wielu zbliżające się lato to przede wszystkim czas wakacyjnych wycieczek i palącego słońca. Jednak dla innych może to być pora gorących wyprzedaży, na przykład w ramach dystrybucji cyfrowej gier. Uwzględnia to Letnią Wyprzedaż Steama, według bazy danych platformy mającą wystartować w przyszłym tygodniu. Strona SteamDB rozpoczęła już odliczanie do Steam Summer Sale 2021, której początek przewidziano na 24 czerwca na godzinę 19:00 czasu polskiego. Koniec akcji nastąpi 8 lipca o tej samej porze.

Choć to wciąż nie jest oficjalne potwierdzenie, SteamDB wielokrotnie podawało sprawdzone informacje. W tym przypadku strona powoływała się na e-maile wysłane do partnerów Valve sprzedających swoje gry na Steamie. Oczywiście nie wiemy, jakie promocje pojawią się w ramach tegorocznej edycji Letniej Wyprzedaży. Zapewne właściciel platformy przygotował też nową zabawę dla użytkowników, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ostateczne potwierdzenie daty rozpoczęcia Steam Summer Sale.