Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 czerwca 2021, 11:48

Znamy datę i godzinę rozpoczęcia Letniej Wyprzedaży Steam

Strona SteamDB rozpoczęła odliczanie do tegorocznej edycji Letniej Wyprzedaży na Steamie. Wakacyjne promocje na platformie Valve w ramach Summer Sale wystartują już wkrótce.

Dla wielu zbliżające się lato to przede wszystkim czas wakacyjnych wycieczek i palącego słońca. Jednak dla innych może to być pora gorących wyprzedaży, na przykład w ramach dystrybucji cyfrowej gier. Uwzględnia to Letnią Wyprzedaż Steama, według bazy danych platformy mającą wystartować w przyszłym tygodniu. Strona SteamDB rozpoczęła już odliczanie do Steam Summer Sale 2021, której początek przewidziano na 24 czerwca na godzinę 19:00 czasu polskiego. Koniec akcji nastąpi 8 lipca o tej samej porze.

Choć to wciąż nie jest oficjalne potwierdzenie, SteamDB wielokrotnie podawało sprawdzone informacje. W tym przypadku strona powoływała się na e-maile wysłane do partnerów Valve sprzedających swoje gry na Steamie. Oczywiście nie wiemy, jakie promocje pojawią się w ramach tegorocznej edycji Letniej Wyprzedaży. Zapewne właściciel platformy przygotował też nową zabawę dla użytkowników, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ostateczne potwierdzenie daty rozpoczęcia Steam Summer Sale.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej