Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 czerwca 2021, 18:57

autor: Karol Laska

2. sezon Wiedźmina z teaserem. Zobacz wideo

Netflix opublikował pierwszy teaser drugiego sezonu Wiedźmina. Na ekranie możemy zobaczyć chociażby Ciri. Nie podano daty premiery nadchodzących odcinków serialu.

Parę dni temu informowaliśmy, że dziś najprawdopodobniej zobaczymy pierwszy zwiastun drugiego sezonu netfliksowego Wiedźmina, a także poznamy jego datę premiery. Niestety, nie spotkało nas ani jedno, ani drugie, ale otrzymaliśmy przynajmniej jedenastosekundowy teaser (via Netflix Geeked)

Ten, pomimo krótkiego czasu trwania, zdążył zaprezentować parę scen, choć każda z nich ukazywana jest przez ułamek sekundy, a więc tylko najwytrwalsi fani zdecydują się na pauzowanie materiału bądź puszczanie go w zwolnionym tempie w celu wychwycenia wszystkich smaczków. Główną bohaterką teasera jest Ciri i to ujęcia z jej udziałem na nim widzimy.

Choć nie poznaliśmy dziś terminu premiery drugiego sezonu Wiedźmina, to należy spodziewać się, że zobaczymy go jeszcze w tym roku, gdyż prace postprodukcyjne są, według twórców, w zaawansowanym stadium.

  1. Świat Wiedźmina to Twój skarb, Netflixie. Nie schrzań tego
  2. 10 wątków z książek o wiedźminie, które Netflix powinien rozbudować
  3. Serial Wiedźmin na Netflixie