Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 listopada 2020, 17:07

autor: Entelarmer

Wiedźmin (Netflix) - zapowiedziano figurki McFarlane Toys na licencji serialu

Serial Wiedźmin doczeka się własnej serii zabawek. Dostarczy ją firma McFarlane Toys, która ma w swoim katalogu m.in. figurki na licencji trylogii gier z Geraltem od studia CD Projekt RED.

Trwająca pandemia znacznie opóźniła prace nad drugim sezonem Wiedźmina od Netfliksa, a więc i powrót serialowego Geralta. Przynajmniej na ekranie, bo możliwe, że nieco wcześniej zobaczymy go w nieco innej formie. Wszystko za sprawą firmy McFarlane Toys, która rozszerzyła swoją licencję na zabawki na motywach wiedźmińskiego uniwersum o zawartość produkcji Netfliksa. Wcześniej spółka dostarczyła nam figurki bohaterów cyfrowej trylogii studia CD Projekt RED.

Powyższy teaser to wszystko, co pokazano w ogłoszeniu. (Źródło: Toys News International). - Wiedźmin (Netflix) - zapowiedziano figurki McFarlane Toys na licencji serialu - wiadomość - 2020-11-02
Powyższy teaser to wszystko, co pokazano w ogłoszeniu. (Źródło: Toys News International).

Niestety, informacja zamieszczona przez serwis Toys News International nie zdradza żadnych szczegółów. Nie wiemy, kiedy Geralt, Jaskier i być może reszta bohaterów Wiedźmina będzie dostępna w katalogu McFarlane Toys. Wiemy jedynie, że nie oznacza to rezygnacji z zabawek na licencji trylogii polskich gier – w końcu wciąż czekamy na debiut Białego Wilka z kolekcji Gold Label, na razie dostępnego w przedsprzedaży. Czy figurkę Henry’ego Cavilla jako najemnego łowcy potworów dostaniemy przed, na, czy po premierze drugiego sezonu serialu – nie sposób zgadnąć. W tym ostatnim przypadku musielibyśmy długo czekać. Nowe odcinki Wiedźmina Netfliksa mają zadebiutować dopiero w drugiej połowie 2021 roku. Na razie musimy zadowolić się oficjalnym streszczeniem nowego sezonu i kolejnymi zdjęciami z planu.