Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 października 2020, 19:59

autor: washi

Yennefer i Ciri wspólnie na planie drugiego sezonu Wiedźmina od Netflix

Aktorzy Wiedźmina nadal pracują nad następnymi scenami do drugiego sezonu serialu, a w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia z planu. Dziś zostały udostępnione fotografie przedstawiające Anyę Chalotrę i Freyę Allan pracujące wspólnie na planie.

Prace nad drugim sezonem Wiedźmina zostały oficjalnie wznowione w sierpniu, a już jakiś czas temu mieliśmy okazję oglądać fotografie z planu. Od tamtego momentu widzieliśmy tytułowego bohatera w nowej zbroi, Yennefer i odmienioną Ciri. Jednak w sieci nadal pojawiają się materiały, dzięki którym możemy podglądać pracujących aktorów. Tym razem w serwisie DailyMail zostały udostępnione zdjęcia przygotowane przez Terry’ego Blackburna, na których pojawiają się wspólnie Anya Chalotra i Freya Allan. Fotografie pokazują Ciri w nowym stroju, który widzieliśmy już wcześniej, natomiast Anya prezentuje całkowicie nowy kostium dla Yennefer.

Yennefer i Ciri wspólnie na planie drugiego sezonu Wiedźmina od Netflix - ilustracja #1
Yennefer i Ciri wspólnie na planie drugiego sezonu Wiedźmina od Netflix - ilustracja #2
Yennefer i Ciri wspólnie na planie drugiego sezonu Wiedźmina od Netflix - ilustracja #3
Yennefer i Ciri wspólnie na planie drugiego sezonu Wiedźmina od Netflix - ilustracja #4

Warto przypomnieć, że nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery drugiego sezonu, jednak najprawdopodobniej pojawi się on w drugiej połowie 2021 roku, a jego kontynuacja jest w zasadzie pewna.

  1. Wiedźmin – oficjalna strona internetowa serialu
  2. Recenzja 1. sezonu serialu Wiedźmin – czy Netflix dał radę?