Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 października 2020, 15:50

autor: AlexB

Yennefer na zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina Netflixa

Dziś w sieci pojawiła się oficjalna fotografia Anyi Chalotry w roli Yennefer z drugiego sezonu Wiedźmina od platformy Netflix. Wcześniej mogliśmy podziwiać zdjęcia Geralta oraz Ciri.

W miniony poniedziałek mogliśmy podziwiać Henry'ego Cavilla w roli Geralta na oficjalnym zdjęciu z drugiego sezonu serialu Wiedźmin od platformy Netflix. Wczoraj opublikowano fotografię Freyi Allan jako Ciri. Dziś przyszedł czas na Yennefer. Mały przedsmak tego, jak będzie się prezentowała owa czarodziejka sportretowana przez brytyjską aktorkę Anyę Chalotrę w nadchodzących odcinkach produkcji na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego, znajdziecie powyżej.

Z kolei poniżej możecie zobaczyć Yennefer zakutą w kajdany, najprawdopodobniej stworzone z dwimerytu. Bohaterkę w niewoli mogliśmy zobaczyć na zdjęciach z planu, które trafiły do sieci już w lutym.

Yennefer na zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina Netflixa - ilustracja #1

 

Przypominamy, że prace nad drugim sezonem Wiedźmina, którego oficjalny opis fabuły znajdziecie w tym miejscu, zostały wznowione pod koniec sierpnia po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Niestety jak na razie nie wiemy, kiedy nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie Netflix.

  1. Serial Wiedźmin na platformie Netflix
  2. Recenzja 1. sezonu serialu Wiedźmin – czy Netflix dał radę?