Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 października 2020, 20:11

autor: Entelarmer

Wiedźmin Netflixa - ujawniono streszczenie 2. sezonu

Platforma Netflix opublikowała streszczenie drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Opis nie zdradza wiele, ale daje nam wyobrażenie o historii, którą poznamy w nowych odcinkach.

Wiedźmin Netflixa - ujawniono streszczenie 2. sezonu - ilustracja #1
Drugi sezon Wiedźmina otrzymał oficjalne streszczenie.

Netflix uznał za stosowne uraczyć dziś fanów Wiedźmina kolejnymi informacjami na temat drugiego sezonu. Oprócz nowego wyglądu Henry’ego Cavilla jako Geralta poznaliśmy oficjalne streszczenie. Opis podał w języku angielskim m.in. serwis Deadline – tłumaczenie zamieściliśmy poniżej:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Sodden, Geralt zabiera Ciri do najbezpieczniejszego znanego mu miejsca, w którym spędził dzieciństwo: Kaer Morhen. Gdy poza murami [warowni – przyp. autora] królowie, elfy, ludzie i demony walczą o władzę na Kontynencie, [Geralt] musi chronić dziewczynkę przed czymś o wiele groźniejszym: ukrytą w niej tajemniczą mocą.

Streszczenie – jak to zwykle bywa – nie zdradza wiele na temat fabuły drugiego sezonu. Możemy zgadywać, że pokaże on trening Ciri, ale też zabierze nas poza mury Kaer Morhen, by pokazać polityczne rozgrywki i knowania władców, czarodziei etc. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnie doniesienia na temat Wiedźmina w tym miesiącu. Nie żeby dotąd zdarzył się choć jeden bez jakichkolwiek informacji, ale wciąż nie znamy dokładnej daty premiery drugiego sezonu.