Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 października 2020, 16:00

autor: Vergil

Henry Cavill w zbroi z 2. sezonu Wiedźmina

Choć drugi sezon serialu Wiedźmin od platformy Netflix wciąż w dużej mierze pozostaje dla nas tajemnicą, wiemy już, że Geralt z Rivii otrzyma w nim zupełnie nową zbroję. Henry Cavill pochwalił się bowiem jej zdjęciami na swoim instagramowym profilu.

Henry Cavill, czyli aktor wcielający się w Geralta z Rivii w Wiedźminie Netfliksa, pochwalił się za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Instagram zdjęciami zbroi, którą jego bohater przywdzieje w drugim sezonie serialu. Nowy strój bojowy Rzeźnika z Blaviken wygląda na nieco prostszy i bardziej ociężały od poprzedniego. Fotografie okraszono cytatem z Czasu pogardy Andrzeja Sapkowskiego:

Może się zdarzyć – podjął po chwili białowłosy – że o los tych niedobrych ludzi zapytają ich kamraci albo druhowie. Tym rzeknij, że pokąsał ich Wilk. Biały Wilk. I dodaj, żeby często oglądali się za siebie. Pewnego dnia obejrzą się i zobaczą Wilka.

Henry Cavill w zbroi z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #1

Henry Cavill w zbroi z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #2

Na koniec przypomnijmy, że drugi sezon netfliksowego Wiedźmina nie ma jeszcze ustalonej daty premiery (aczkolwiek najprawdopodobniej zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021 roku). To, że doczeka się on kontynuacji, jest już przy tym w zasadzie pewne.

  1. Wiedźmin – oficjalna strona internetowa serialu
  2. Recenzja 1. sezonu serialu Wiedźmin – czy Netflix dał radę?