Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 października 2020, 14:37

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

3. sezon Wiedźmina Netflixa w zasadzie już pewny

W bazie danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Scenarzystów pojawił się trzeci sezon serialu Wiedźmin od Netfliksa. Wygląda na to, że produkcja będzie kontynuowana po drugiej serii.

3. sezon Wiedźmina Netflixa w zasadzie już pewny - ilustracja #1
Wiedźmin nie zawiódł oczekiwań Netfliksa.

W SKRÓCIE:

  1. w bazie danych Writers Guild of America pojawił się trzeci sezon Wiedźmina od Netfliksa;
  2. oznacza to, że serial najprawdopodobniej nie zakończy się na drugiej serii.

Serwis Redanian Intelligence donosi, że w bazie danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Scenarzystów (ang. Writers Guild of America) pojawił się wpis trzeciego sezonu serialu Wiedźmin od platformy Netflix. Oznacza to, że jest niemal pewne, że popularna produkcja będzie kontynuowana po oficjalnie zapowiedzianej drugiej serii.

Pierwsze plotki sugerujące, że Netflix zamówił od razu dwa kolejne sezony The Witchera – podobnie jak stało się w przypadku Chilling Adventures of Sabrina – pojawiły się już w lipcu zeszłego roku, w tweecie insidera znanego jako KC Walsh. Dzisiejsze doniesienia można uznać za potwierdzenie tamtej informacji, choć warto pamiętać, że nie jest to jeszcze oficjalny komunikat.

3. sezon Wiedźmina Netflixa w zasadzie już pewny - ilustracja #2
Trzeci sezon Wiedźmina w bazie danych Writers Guild of America.

Przypominamy, że w związku z opóźnieniami spowodowanymi przez pandemię koronawirusa, drugi sezon Wiedźmina najprawdopodobniej zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021 roku. Oznacza to, że na serię numer trzy poczekamy co najmniej do 2022 r., a być może jeszcze dłużej (wiele będzie zależało od sytuacji na świecie).

W Wiedźminie na ekranie zobaczyć można m.in. Henry’ego Cavilla (Geralt z Rivii), Anyę Chalotrę (Yennefer) i Freyę Allan (Ciri). Showrunnerką jest Lauren Schmidt Hissrich.

  1. Recenzja 1. sezonu serialu Wiedźmin – czy Netflix dał radę?
  2. Nie tylko Wiedźmin – najlepsze role, w których błyszczy Henry Cavill
  3. Wiedźmin – Netflix