Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 29 października 2020, 11:55

autor: Karol Laska

Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina

Mamy nowe zdjęcia z planu produkcyjnego drugiego sezonu Wiedźmina. Możemy na nich zobaczyć między innymi nową zbroję Nilfgaardu, co może być miłym zaskoczeniem dla wielu fanów, którzy nie przepadali za ich poprzednimi wersjami.

Pamiętacie zdjęcia z planu drugiego sezonu netflixowego Wiedźmina, które udostępniliśmy parę dni temu? Ekipa stacjonuje od jakiegoś czasu w wąwozie Gordale Scar na terenach Północnej Anglii, ale jak dotąd fotografie autorstwa turystów czy aktorów pozostawiały wiele do życzenia pod względem jakości i rzeczywistej treści. Na szczęście do akcji weszli profesjonaliści, a więc dziennikarz Terry Blackburn oraz wysłannicy serwisu Daily Mail.

Opublikowali oni nieco konkretniejsze materiały. Możemy na nich zobaczyć chociażby nilfgaardzkich żołnierzy w odświeżonym pancerzu, co jest dobrą wiadomością, bo wychodzi na to, że twórcy słuchają krytycznych głosów, a te uderzały szczególnie w oryginalny design owych zbroi.

Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina - ilustracja #1
Mniej kombinacji, więcej konkretów.

Na zdjęciach możemy także zobaczyć parę drugoplanowych postaci – w tym Mecię Simson w roli Franceski Findabair, Eamona Farrena jako Cahira oraz Mimi Ndiweni, która wciela się w Fringillę Vigo. Ponadto uchwycono także parę planów scenograficznych, na czele z namiotami czy czymś w rodzaju placu rytualnego.

Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina - ilustracja #2
Mecia Simson jako Francesca Findabair.
Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina - ilustracja #3
Eamon Farren jako Cahir.
Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina - ilustracja #4
Mimi Ndiweni jako Fringilla.
Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina - ilustracja #5
Prace na planie wrą.
Nilfgaard ma nowe zbroje w 2. sezonie Wiedźmina - ilustracja #6
A te elementy również przydadzą się przy nagrywaniu niektórych scen.

Drugi sezon Wiedźmina obejrzymy w drugiej połowie 2021 roku na Netfliksie. Potwierdzona została także trzecia część przygód naszego ulubionego łowcy potworów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.