Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2020, 11:26

autor: Adrian Werner

SpellForce 3: Fallen God - ruszyła darmowa beta

Wystartowały otwarte beta-testy samodzielnego dodatku SpellForce 3: Fallen God. Zabawa potrwa do 1 listopada, więc jeśli chcecie sprawdzić tę produkcję, to radzimy się pospieszyć.

OTWARTA BETA W SKRÓCIE:
  • Czas trwania: 28 października – 1 listopada 2020 roku;
  • Platforma: PC;
  • Serwis: Steam;
  • Premiera pełnej wersji dodatku: 3 listopada 2020 r.

Ruszyła open beta SpellForce 3: Fallen God, czyli drugiego samodzielnego dodatku do hybrydy gatunków RTS i RPG od studia Grimlore Games, która zadebiutowała pod koniec 2017 roku.

Otwarte testy będą krótkie - potrwają do 1 listopada. Aby wziąć w nich udział, musicie udać się na oficjalną stronę i zalogować się za pomocą konta Steam. W ten sposób uzyskacie kod, który pozwoli Wam odblokować betę w kliencie platformy firmy Valve.

Otwarte testy pozwalają sprawdzić wszystkie sześć ras dostępnych w Fallen God oraz spróbować sił w nowym rankingowym trybie multiplayer na trzech różnych mapach. Beta zajmie Wam na dyskach 25,91 GB.

Pełna wersja SpellForce 3: Fallen God ukaże się 3 listopada tego roku. W planach jest wyłącznie wydanie PC. Dodatek, podobnie jak podstawowa wersja gry, zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Przypomnijmy, że SpellForce 3 zadebiutowało 7 grudnia 2017 roku. Do dzisiaj gra dostępna jest tylko na PC. Produkcja spotkała się z dosyć ciepłym przyjęciem – według serwisu Metacritic uzyskała średnią ocen na poziomie 73%. Tytuł jeszcze bardziej przypadł do gustu naszemu redaktorowi, który wystawił mu notę 8.0/10.

W maju ubiegłego roku gra otrzymała pierwszy samodzielny dodatek w postaci SpellForce 3: Soul Harvest. Okazał się on godną uwagi pozycją. Średnia not mediów branżowych wyniosła 80%, a na Steamie 86% ocen użytkowników jest pozytywnych. Pozostaje mieć nadzieję, że Fallen God będzie równie udaną produkcją.

  1. Strone beta-testów SpellForce 3: Fallen God
  2. Oficjalna strona serii SpellForce
  3. Recenzja gry SpellForce 3 – jedna gra, dwa gatunki
  4. Poradnik do gry SpellForce 3