Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2020, 10:29

autor: Adrian Werner

The Ascent - cyberpunkowe RPG z opóźnioną premierą i nowym gameplayem

Zespół Neon Giant poinformował, że premiera cyberpunkowego RPG The Ascent odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Wypuszczono również nowy gameplay.

Mamy złe wieści dla osób czekających na The Ascent, czyli RPG akcji w klimacie cyberpunkowym. Odpowiedzialne za ten projekt studio Neon Giant ogłosiło, że premiera gry została przełożona na przyszły rok. Nie podano dokładnego terminu. Nie ujawniono również powodów poślizgu. Przypomnijmy, że pierwotnie produkcja miała zadebiutować jesienią 2020 r.

Na otarcie łez twórcy przygotowali nowy materiał wideo, który ma nam pomóc ocenić postępy w pracach nad grą. Materiał oferuje ponad cztery minuty zapisu rozgrywki.

Filmik pochodzi z wersji beta gry, ale daje dobre pojęcie o tym, w jakim kierunku zmierza ten projekt. Możemy na nim zobaczyć m.in. eksplorację futurystycznego miasta oraz strzelankowy system walki.

The Ascent zmierza na PC, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S. Produkcja miała być tytułem startowym ostatniej z tych platform sprzętowych. Z powodu opóźnienia te plany są już nieaktualne.

  1. Oficjalna strona gry The Ascent
  2. Oficjalna strona internetowa Neon Giant
  3. Oficjalna strona internetowa Curve Digital
Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
The Ascent

The Ascent