Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2015, 13:31

autor: luckie

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia za 10 zł w sklepie Uplay [Uaktualnienie: cena zmieniona na 39,99 zł]

Dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przez jakiś czas był dostępny za niecałą dychę w sklepie Uplay. Zakupiony tam kod działa z wersją GOG.com. Obecnie cena gry wróciła do normy.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia do kupienia za bezcen. Grzech nie skorzystać! - Wiedźmin 3: Serca z Kamienia za 10 zł w sklepie Uplay [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2015-10-15
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia do kupienia za bezcen. Grzech nie skorzystać!

Tak jak przypuszczaliśmy, cena 9,99 zł za Serca z Kamienia była jedynie pomyłką, która została już poprawiona. Obecnie w sklepie Uplay produkt jest dostępny za standardowe 39,99 zł. Nie zmienia to jednak faktu, że niektórym udało się zgarnąć dodatek cztery razy taniej.

Jak donoszą ŁowcyGier, w ofercie sklepu Uplay pojawił się dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia na PC w niezwykle atrakcyjnej cenie – 9,99 zł! Co ważne, otrzymywany przy zakupie klucz działa z wersją GOG.com – co osobiście sprawdziliśmy. Nie mamy pewności czy tak niska cena rozszerzenia do Wiedźmina 3 nie jest wynikiem pomyłki, dlatego warto pośpieszyć się z zakupem.

  1. Wiedźmin 3: Serca z Kamienia w sklepie Uplay

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia okazał się bardzo udanym dodatkiem, który otrzymał w naszej recenzji wysoką ocenę 9,5/10. Oferuje on co najmniej kilka godzin wciągającego wątku fabularnego oraz misje poboczne i inne aktywności. Odwiedzamy w nim nowe lokacje, poznajemy ciekawe postaci oraz zdobywamy przydatne przedmioty. Jedynym zarzutem pojawiającym się w niektórych opiniach jest brak znaczących innowacji w kwestii rozgrywki. Jeśli jednak po najnowszej produkcji rodzimego studia CD Projekt RED oczekujecie po prostu więcej interesującej historii i nietuzinkowych wyborów moralnych, dodatek Serca z Kamienia powinien Was w pełni usatysfakcjonować. W przyszłym roku otrzymamy kolejne rozszerzenie, pt. Krew i Wino.

  1. Recenzja dodatku Serca z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Kompendium wiedzy o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon
  3. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon