Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2015, 13:09

autor: luckie

The Crew: Wild Run - zgarnij klucz do bety na PC

Serwis GRY-Online.pl przy współpracy z firmą Ubisoft przygotował dla swoich czytelników pulę kluczy do bety pecetowej wersji gry The Crew: Wild Run. Wszystkich zarejestrowanych użytkowników zapraszamy po odbiór kodu.

Dołącz już dziś do szalonej jazdy w The Crew: Wild Run - The Crew: Wild Run - zgarnij klucz do bety na PC - wiadomość - 2015-10-15
Dołącz już dziś do szalonej jazdy w The Crew: Wild Run

Dzięki uprzejmości polskiego oddziału firmy Ubisoft zarejestrowani czytelnicy serwisu gry-online.pl mogą za darmo odebrać klucze do bety gry The Crew: Wild Run na PC. Testy zostaną przeprowadzone w dniach 15-19 października 2015 (start i koniec o godzinie 12:00). Pamiętajcie, że liczba rozdawanych przez nas kodów jest ograniczona, więc zalecamy pośpiech. Przez wzgląd na innych graczy, zachęcamy też do wcześniejszego zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi produkcji. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w becie nadciągającego dodatku do udanej sieciowej gry wyścigowej od studia Ivory Tower (współtwórców znakomitego Test Drive Unlimited) zapraszamy do skorzystania z promocji w tym miejscu:

  1. Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC

Użytkownicy VIP mogą skorzystać ze specjalnej puli kluczy, dostępnej tutaj:

  1. Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC dla użytkowników VIP

The Crew: Wild Run zabierze graczy na Szczyt – w miejsce zlotów miłośników ekstremalnej jazdy. W odróżnieniu od nieco spokojniejszej podstawki, dodatek pozwoli nam pokierować motocyklami wyścigowymi, szybkimi dragsterami oraz potężnymi monster truckami. Tytuł zadebiutuje 17 listopada 2015 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

  1. Oficialna strona gry The Crew