Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2019, 10:38

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch - obszerny gameplay z gamescomu

Do sieci trafił ponad 20-minutowy zapis rozgrywki z konwersji gry The Witcher 3: Wild Hunt na konsolę Nintendo Switch.

THE WITCHER 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CD Projekt RED
  2. Wydawca: CD Projekt RED
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery na PC/XONE/PS4: 19 maja 2015 r.
  6. Data premiery na Switch: 15 października 2019 r.

Za niecałe dwa miesiące na Nintendo Switch zadebiutuje Wiedźmin 3: Dziki Gon. Osoby czekające na tę konwersję zainteresować powinien obszerny zapis rozgrywki, pokazujący w akcji to wydanie.

Materiał oferuje ponad dwadzieścia minut gameplaya. Zarejestrowano go w trakcie targów gamescom. Filmik pokazuje eksplorację świata, walkę z wrogami oraz interfejs. Grafika została uproszczona w porównaniu z wersjami na inne platformy, ale całość i tak prezentuje się całkiem atrakcyjnie.

Wiedźmin 3 zawita na Nintendo Switch w październiku. - Wiedźmin 3 na Nintendo Switch  - obszerny gameplay z gamescomu - wiadomość - 2019-08-23
Wiedźmin 3 zawita na Nintendo Switch w październiku.

Przypomnijmy, że wydanie na konsolę Nintendo Switch zatytułowane zostało The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition, gdyż zawierać będzie nie tylko podstawową wersję gry ze wszystkimi aktualizacjami, ale również dodatki Serca z kamienia oraz Krew i wino.

Premiera zaplanowana została na 15 października tego roku. Początkowo fani obawiali się, że gra może zostać ocenzurowana, ale okazało się, że wydanie na Switch zaoferuje identyczną zawartość, co wcześniejsze wydania polskiego bestsellera.

Osobom, które chcą dowiedzieć się więcej na temat zmian w oprawie wizualnej polecamy opublikowany kilka dni temu materiał wideo, pozwalający porównać grafikę wydań na Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie
  3. Wiedźmin 3: Dziki Gon - poradnik do gry